Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ارائه انواع مفتول سفید - دی

ارائه انواع مفتول سفید

سیم گالوانیزه (مفتول سفید) سود پروسه گالوانیزه سیم سیاه می باشد که در بازار، سیم سپید نیز نامیده می گردد. امکان گالوانیزه سیم از آن در قبال خوردگی در گوشه و کنار های مرطوب و اسیدی نگهداری می نماید. این مراحل همینطور مقاومت سیم را ارتقا می دهد. گونه های سیم گالوانیزه را می توان بر پایه شیوه های گالوانیزه گرم و سرد ساخت‌ و‌ ساز و طبقه بندی نمود.

 

ارائه انواع مفتول سفید

مشخصات فنی سیم مفتول سفید

این نوع سیم دارنده مشخصات و خصوصیت های منحصربه‌فرد به شخصی می باشد که آن را از اشکال دیگر سیم ها متمایز می نماید. یکی‌ از خصوصیت های مهم این فرآورده این می باشد که وزن متعددی دارا است و می توان از آن برای حمل وسایل سنگین بهره مند شد.

 

همچنین به دلیل قابلیت گالوانیزه شدن، استفاده از آن در مکان هایی که احتمال زنگ زدگی و خوردگی به دلیل شرایط محیطی وجود دارد، می تواند بسیار سودمند باشد. این نوع سیم نرمی و انعطاف پذیری خوبی دارد که می توان از آن برای قطعات مختلف استفاده کرد. این نوع سیم دارای دو دسته اصلی است که بر اساس نرمی آنها متمایز می شوند.

 

نکته‌ای که باید در مورد این نوع سیم ها در نظر داشت این است که پایه آن، سیم مشکی است که سطح آن با روکش فلزی گالوانیزه شده است. به دلیل میزان متفاوت سختی و نرمی مفتول مسی مشکی، این مشکل می تواند بر روی این نوع سیم ها نیز تأثیر بگذارد. اگر این نوع سیم از سیم سیاه کربن بالا ساخته شده باشد، سیم آنیل شده نامیده می شود و می توان از آن در قطعاتی که نیاز به استحکام بالا دارند استفاده کرد. همچنین این نوع سیم که از سیم کم کربن سیاه ساخته شده است، نرمتر بوده و در صنایعی که نیاز به خم شدن و پیچاندن دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مشخصات فنی سیم مفتول سفید

توزیع عمده مفتول سفید

تعیین قیمت روزانه مفتول پلی اتیلن به عوامل مختلفی بستگی دارد. کیفیت تولید این سیم و کیفیت فرآیند های گالوانیزه نیز بر کیفیت و قیمت آن تأثیر می گذارد. به همین دلیل بهتر است این محصول توسط متخصصانی که در کارخانه سیم گالوانیزه کار می کنند، تولید شود و تولید این سیم توسط هر شرکتی، ممکن است کیفیت و دوام مطلوبی نداشته باشد. این امر هزینه های اضافی را برای هر نفر افزایش می دهد. با توجه به کیفیت و دوام بیشتر گالوانیزه گرم، قیمت سیم گالوانیزه گرم بیشتر از سیم گالوانیزه سرد است.

 

سیم گالوانیزه کربن بالا، دارای استحکام بالایی است که می تواند اجسام سنگین را بدون آسیب بارگیری کند. در حالی که مقاومت در برابر خوردگی بالا و عمر طولانی دارد. سیم گالوانیزه کم کربن نیز نرم است و به چیز هایی که نیاز به خم شدن و پیچاندن دارند، پاسخ می دهد.

 

برای تهیه مستقیم مفتول سفید، می توانید به صورت حضوری و تلفنی اقدام بفرمایید. کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان می باشند. همچنین می توانید سفارش خود را در سایت ثبت نمایید.

 

توزیع عمده مفتول سفید

6

  1. سیم سفید به دو روشسرد و گرم تولید میشه و همچنین از لحاظ بسته بندی به شکل کلاف و شاخه تولید و عرضه میشود

  2. مفتول سفید سرد با استفاده از روش الکترولیز صورت میگیره به شکلی که روی را به سطح اون میپوشونه

  3. از ویژگیهای گالوانیزه طول عمر بالا ، مقرون به صرفه و در دسترس بودن ، استحکام و کشش بالا و ….

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما