Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ارائه دهندگان سیم فلزی گالوانیزه کم کربن - دی

ارائه دهندگان سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

ارائه دهندگان سیم فلزی، گالوانیزه کم کربن را با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه می نمایند. همچنین فروش، به صورت عمده صورت می گیرد تا نیاز خریداران بزرگ به صورت یکجا در زمان کمتر و البته با هزینه پایین تری تامین شود. امروزه جهت سهولت دسترسی خریداران، ارائه و فروش این نوع سیم فلزی به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود. در این شیوه ارائه دهندگان سیم گالوانیزه کم کربن را به صورت اینترنتی عرضه می نمایند.

ارائه دهندگان سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

همه چیز درباره سیم فلزی

سیم های فلزی از جمله تجهیزاتی هستند که امروزه در بسیاری از صنایع علیرغم پیشرفت های فناوری مورد استفاده قرار می گیرند. سیم مفتول به دو روش کلی نورد و کشش تولید می شود. همچنین سیم های تولید شده، دارای دو رنگ سفید و سیاه می باشند. سیم فلزی درجه یک، دارای سایز، گرید و شکل های مختلفی می باشد. امروزه سیم فلزی های مفتولی، کاربرد های متعددی دارند. در ادامه به برخی از این کاربرد ها به طور اجمال اشاره خواهیم نمود:

  • ساخت انواع قفس و فنس
  • اسکلت بندی ساختمان ها
  • ساخت انواع تور های فلزی از جمله تور های بزرگ ماهیگیری
  • تقویت سازه هایی از جنس بتن

سیم های فلزی سیاه و سفید از نظر جنس و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. سیم فلزی سیاه بیشتر از فولاد گالوانیزه نشده ساخته شده است. همچنین در ساخت آن از روش آنیل استفاده می شود. بدین صورت که این نوع سیم ها را در کوره های مخصوص و با حرارت بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ درجه سانتیگراد تولید می نمایند. ضخامت این نوع سیم بین ۱٫۲ تا ۶ میلی متر متغیر می باشد.

 

البته در فرآیند تولید سیم فلزی به رنگ سفید، از فرآیند گالوانیزاسیون استفاده می نمایند. به این ترتیب بر روی مفتول سیاه تولید شده را به کمک فلز روی می پوشانند. به همین دلیل این نوع سیم از نظر استحکام، دوام و انعطاف پذیری کیفیت بالاتری نسبت به مفتول سیاه داشته و عمر طولانی تر دارد. این نوع مفتول به دو دسته نرم و سخت تقسیم می شود.

 

 

همه چیز درباره سیم فلزی

کارخانه تولید سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

کارخانه تولید سیم فلزی، تولید گالوانیزه کم کربن را با بالاترین کیفیت انجام می دهد. لازم به ذکر است تولید به کمک فناوری های روز دنیا، ماشین آلان صنعتی پیشرفته و بهره گیری از نیروی متخصص و کار آزموده انجام می شود. کارخانه تولید توانسته با تولید انواع سیم فلزی گالوانیزه در سایز های مختلف، علاوه بر تامین نیاز داخل، به بازار کشور های دیگر به خصوص کشور های همسایه نیز محصولات خود را صادر نماید.

در حال حاضر کارخانه علاوه بر تولید به صورت مستقیم، اقدام به فروش نموده تا مشتری بتواند بدون واسطه خرید خود را انجام دهد. اگر شما نیز قصد خرید مستقیم از خود کارخانه تولید را دارید، می توانید به سایت ما مراجعه نمایید.

کارخانه تولید سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما