Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 41 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار خرید سیم مفتول نجاری - دی

بازار خرید سیم مفتول نجاری

سیم مفتول نجاری، یکی از پر کاربرد ترین سیم مفتول ها در پروژه های ساختمانی است؛ به خصوص پروژه هایی که به ساخت اسکلت بتنی فعالیت دارند. در واقع نقش اصلی سیم مفتول نجاری در آرماتور بندی، اسکلت بتنی است و بدون حضور آن آرماتور بندی مختل می شود. در نتیجه بازار خرید سیم مفتول نجاری با گسترش ساختمان سازی در ایران پر رونق تر می شود و امروزه بازار خرید این نوع از سیم مفتول ها به صورت آنلاین، به فعالیت خود ادامه می دهد و در سریع ترین زمان ممکن این محصولات را به دست متقاضیان می رساند.

 

بازار خرید سیم مفتول نجاری

آنچه باید از سیم مفتول روکش دار بدانید

سیم مفتول روکش دار، یکی از مهمترین ابزار ها در زمینه ساخت و ساز می باشد. این سیم ها گاهی در یک کارخانه مانند یک ماده اولیه استفاده می‌ شوند و برخی از آنها نیز در کارگاه های تولیدی به عنوان یک محصول نهایی استفاده می شود. سیم روکش دار، انعطاف پذیری فوق العاده‌ای دارد؛ اما با این وجود مقاومت آن نیز در برابر پاره شدن و ضربه بالا است.

 

سیم روکش دار از یک مغزی فولادی تهیه شده است که سطح مقطع آن دارای سایز های مختلفی است. در روند تولید این مفتول ها از روش های کشش و نورد گرم استفاده می‌ شود. در واقع در ساختار این سیم ها از فولاد های کم کربن نقش مهمی دارند و این محصولات تنوع و کارکرد بسیار بالایی دارند که یکی از عامل های موثر در تنوع گرفتن انواع سیم مفتول های روکش دار، درصد کربن موجود در ساختار آنها است.

 

تنوع موجود در مفتول ها نسبت به سیم های بدون روکش، بیشتر است و معمولاً این سیم ها برای کار های الکترونیکی استفاده می‌ شوند که هر یک از روکش های سیم مفتول ها دارای رنگ خاصی است. همچنین با توجه به رنگ آن، می‌ توان کاربرد آنها را مشخص کرد؛ به عنوان مثال یکی از انواع سیم مفتول های روکش دار، سیم مفتول سیاه است که اندازه بزرگی دارد و در برابر اکسید شدن چندان مقاوم نیست. با این حال بیشتر برای پروژه های موقت استفاده می شود.

 

البته نوع روکش سیم مفتول ها نیز از جنس های مختلفی تولید می شود که امروزه یکی از جدیدترین و بهترین سیم های روکش دار آنهایی است که دارای روکشی از جنس پی‌وی‌سی هستند که در برابر خوردگی و درجه حرارت بسیار بالا یا پایین مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.

 

آنچه باید از سیم مفتول روکش دار بدانید

۳ مورد از مزایای سیم مفتول فنری

سیم مفتول فنری در واقع رشته سیم های باریک فلزی هستند که به صورت تاب داده شده، تولید شده‌اند و در صنعت نیز به صورت سیم خشک استفاده می شوند. سیم های مفتولی فنری کارکرد بی نظیری دارند و استفاده از آنها مزایای بیشماری به همراه دارد؛ به عنوان مثال سیم مفتول های فنری می توانند از زنگ زدگی جلوگیری نمایند. چرا که آنها مخصوص فضا های باز طراحی شده‌اند و سایر عوامل مخرب جوی نمی تواند موجب بروز آسیب در این محصولات شود. همچنین سیم مفتولی فنری بسیار انعطاف پذیر و نرم است؛ از همین جهت به راحتی بریده می شود. این سیم نیز در برابر خط و خراش استقامت خوبی دارد. از این رو از یک روکش بیرونی مقاوم بهره‌مند است.

 

سیم مفتول فنری نقطه ذوب بالایی دارد. از همین جهت در برابر دما های زیاد حتی دمای ۳۵۰ درجه سانتیگراد خصوصیات خود را از دست نمی‌ دهد و از گسترش شعله های آتش جلوگیری می نماید. جالب است بدانید که سیم مفتول های فنری از ترکیبات خاصی تهیه شده‌اند که این ترکیبات مقاومت آنها را در برابر میکروب ها، اکسید شدن و روغن های معدنی نیز افزایش داده است.

 

3 مورد از مزایای سیم مفتول فنری

مشخصات مهم سیم مفتول نسوز

سیم مفتول ها در اکثر صنایع و ساخت و ساز ها کاربرد های بی شمار و متنوعی دارند. همچنین با توجه به کاربرد های مختلف این سیم ها، در انواع و اقسام گوناگونی تولید می‌ شوند که هر یک ویژگی های متفاوتی دارند. یکی از انواع آنها سیم مفتول نسوز نام دارد. سیم افشان نسوز معمولاً در صنایع و محیط‌ هایی استفاده می‌ شود که حرارت محیط بسیار بالا است؛ به عنوان مثال این سیم ها معمولاً در صنایع ذوب کردن فولاد یا شیشه استفاده می‌شوند که به آنها کابل نسوز نیز می‌ گویند.

 

سیم نسوز در برابر خط و خش پارگی و حتی شعله کوچک ترین آسیبی به آن وارد نمی‌ شود و برخی از نمونه های پیشرفته این سیم ها، دارای یک روکش از جنس blf هستند که علاوه بر مقاومت در برابر گرما نیز در برابر سرما شدید استقامت می نمایند. معمولاً سیم مفتول نسوز در سیستم‌ های روشنایی، در صنعت خودروسازی، تجهیزات پزشکی و غیره استفاده می شود. همچنین نام دیگر این سیم مفتول ها، کابل های نسوز و کابل های ضد حریق است که به هدف مقاومت در برابر احتراق طراحی شده‌اند و از انتشار شعله های آتش جلوگیری می کنند.

 

سیم مفتول های نسوز، انعطاف پذیری بسیار زیادی دارند که این انعطاف پذیری باعث می شود که بتوان آنها را در سطوح مختلف به کار برد. مقاومت حرارتی سیم مفتول های نسوز حدود ۱۸۰ درجه سانتیگراد است. انواع سیلیکونی این سیم مفتول ها، می توانند دمای بیش از ۲۰۰ درجه را نیز تحمل کنند. جالب است بدانید که از سیم مفتول های نسوز در پروسه اطفاء حریق استفاده می شود؛ چرا که با خاصیت نسوز بودن باعث سالم ماندن مدار های آتش‌نشانی می شوند.

 

مشخصات مهم سیم مفتول نسوز

بازرگانی فروش سیم مفتول نجاری

سیم مفتول های نجاری در واقع میلگرد های نازک هستند که از جنس مفتول سیاه تهیه شده‌اند و انعطاف پذیری فوق العاده زیادی دارند. سیم نجاری نیز به عنوان سیم قالب بندی در بازار معرفی می شود؛ چرا که از آن برای انجام آرماتور بندی در اجرای سازه های بتنی استفاده می‌ نمایند و با مقاومتی که دارند می‌ توانند میلگرد ها و خاموت ها را ثابت در محل مورد نظرشان نگه دارند.

 

نقش مهم سیم مفتول نجاری در حوزه ساخت و ساز پروژه های ساختمانی باعث شده است تا بازرگانی فروش سیم مفتول نجاری از زمانی که این محصول را در لیست فروش خود شارژ می نماید، توجه اکثریت خریداران را به خود جلب نماید.

 

مجموعه ما به عنوان بازرگانی فروش سیم مفتول نجاری، انواع و اقسام این سیم‌ ها را در سایز بندی های مشخص در ویترین فروش خود قرار می‌ دهد تا نیازهای متفاوت صنعتگران محتاج به این سیم ها را بتواند به نحو احسنت برطرف نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید سیم مفتول نجاری از طریق راه های ارتباطی مشخص شده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

بازرگانی فروش سیم مفتول نجاری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما