Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بهترین تولید کننده سیم فلزی گالوانیزه کم کربن - دی

بهترین تولید کننده سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

امروزه حفاظت سیم ها در برابر خرابی‌ های ناشی از اتفاقات عادی مانند خوردگی یا ضربه، یکی از ملزومات کار های تاسیسات برقی ساختمان ها است. یکی از وسایلی که در سیم کشی های عادی ساختمانی و مکان هایی که تابلو برق پیشرفته دارند استفاده می‌ شود، سیم فلزی گالوانیزه کم کربن است.

 

بهترین تولیدکننده سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

مشخصات فنی سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

یک سینه فلزی گالوانیزه کم کربن، باید دارای درصد مشخصی از مواد اولیه در ساخت خود باشد. این سیم ها باید ۳۵ تا ۴۰ درصد از کربن باشند و با آنها از فولاد ساخته شده باشد. در ساخت فولاد از کربن استفاده می‌ شود ولی این کربنی که در سیم فلزی گالوانیزه استفاده می شود، تفاوت دارد.

 

در قسمت فولادی، یک لایه از فلز روی هم وجود دارد که برای حفظ کردن و خاصیت گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد که درصد بسیار کمی از این قسمت را تشکیل می دهد. اگر که بخواهیم به صورت عددی بیان نماییم، کمتر از ۱۰ تا ۱۵ درصد قسمت فولادی هر سیم فلزی درجه یک گالوانیزه را تشکیل می‌ دهد.

 

در انواع سیم فلزی گالوانیزه، ما انواع درصد مواد اولیه را مشاهده می‌ کنیم که در ساخت محصول سیم به کار می‌ رود. به عنوان مثال اگر که سیم فلزی گالوانیزه کم کربن باشد، همانطور که گفتیم کمتر از ۳۵ تا ۴۰ درصد آن از کربن استفاده می‌ شود؛ ولی اگر که بخواهیم انعطاف بیشتری داشته باشیم باید همچنان درصد کربن را کم نمود.

 

از این رو به هر اندازه که درصد کربن در لوله ها کمتر بشود، انعطاف‌ پذیری سیم ها افزایش پیدا می‌ کند و باعث می‌ شود که در فضا های باریک هیجان هایی که سیم نیاز است به صورت مفتولی در بیاید، کار ما آسان تر بشود. پس با توجه به شرایطی که می خواهیم از هم استفاده نماییم، درصد کربن آن را مشخص می نماییم.

 

سیم های کربنی برای حفاظت از سیم‌ های دیگر استفاده می‌ شود. به صورتی که اطراف سیم‌ ها را احاطه می‌ کند و از آنها در برابر خرابی‌ ها و رطوبت و سایر اتفاقات محافظت می‌ کند. هر اندازه که درصد کربن آن کمتر می شود، می توان گفت که این حفاظت بیشتر می‌ شود. البته کمتر از ۳۰ درصد باعث می‌ شود که کارایی سیم به جای بیشتر، کمتر بشود.

 

مشخصات فنی سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

خرید تضمینی سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

برای خرید تضمینی سیم فلزی گالوانیزه کم کربن، ما شرکت سیم فلزی را به شما معرفی می نماییم که سال ها است در زمینه تولید و خرید و فروش سیم فلزی گالوانیزه های کم کربن در حال فعالیت است. این شرکت با ساخت سیم های کاملاً استاندارد و بسیار با کیفیت، بهترین تولید کننده این محصول در کشور است. همچنین در ساخت محصولات، این شرکت تلاش بسیار زیادی را می نماید و یکی از بهترین شرکت های عرضه کننده این محصولات حتی در دنیا است.

 

خرید تضمینی سیم فلزی گالوانیزه کم کربن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما