Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بهترین فروشگاه سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار - دی

بهترین فروشگاه سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار

سیم مفتولی، محصولی با کاربرد بسیار زیاد در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان سازی است که انواع متفاوتی دارد و یکی از بهترین انواع آن، سیم محصولی گالوانیزه روکش دار است که به دلیل مقاومت بسیار بالا نسبت به زنگ زدگی به این نام معروف است؛ سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار در بهترین فروشگاه عرضه ی این سیم، با قیمتی ارزان به خریداران ارائه می شود و در بسته بندی های کلافی، محصول را به دست آنها می رساند و نیاز آنها را به بهترین شکل برآورده می کند.

بهترین فروشگاه سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار

دسته بندی سیم مفتول براساس انواع آن

دسته بندی سیم مفتول براساس انواع آن سیم مفتول انواع زیادی دارد که باعث می‌شود این محصول دسته بندی گوناگونی داشته باشد:

  • بر اساس میزان مقاومت، این سیم در برابر زنگ زدگی به دو نوع معمولی و ضد زنگ تقسیم‌ بندی می‌شود که نوع ضد زنگ آن، به صورت گالوانیزه است و نوع کمتر مقاوم آن در برابر رطوبت، به سیم مفتولی سیاه معروف است.
  • این محصول بر اساس انعطاف پذیری به دو دسته نرم و سفت تقسیم می شود که نوع نرم این محصول دارای کاربردهای ساختمانی از قبیل اتصال رابیتس ها به میلگردهای سقفی است و نوع سفت آن برای اتصال خاموت ها یا میلگردها به هم، بکار می رود.
  • دسته بندی این محصول بر اساس ضخامت آن نیز انجام می‌گیرد. بر این اساس چندین انواع مفتول سیمی وجود دارد که کمترین ضخامت آن در حد نیم میلی متر است و نمونه های دیگر از این مقدار ضخیم تر می باشد.
  • این محصول از نظر شکل ارائه نیز به دو دسته کلافی و شاخه ای دسته بندی می شود به طوری که نمونه‌ های کلافی، فضای کمتری اشغال می‌کند و بیشتر برای سیم های با قطر کم به کار می‌رود؛ در حالی که نمونه‌ های با ضخامت زیاد، اغلب به صورت شاخه های چند متری عرضه می شود.
  • انواع این مفتول ها از نظر جنس نیز با هم فرق دارد و جنس آنها در اغلب موارد از آهن است ولی نمونه‌ های برنجی، استیلی و مسی این محصول نیز فراوان می باشد.

معرفی سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار و انواع مختلف آن

معرفی سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار و انواع مختلف آن سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار، یکی از بهترین انواع سیم های مفتولی است که در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم است و علت این مسئله نیز وجود پوشش گالوانیزه به صورت روکش بر روی این مفتول است؛ این سیم همان سیم سیاه آهنی است اما با استفاده از فلز روی و در حوضچه های حاوی الکترون‌ها و کاتیون های فلز روی، روکشی در آن ایجاد شده است تا در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم شود.

انواع مختلفی از این سیم، بر اساس ضخامت دسته بندی می شوند که بهترین قطرهای این محصول برای کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آنها برای ایجاد نمای ساختمان یا ایجاد سازه‌های فلزی و آرماتوربندی استفاده می گردد.

این سیم ها بر اساس ضخامت پوشش روی که بر روی آن قرار گرفته است، خود دارای دسته بندی های متعددی است؛ به این معنی که میزان پوشش فلز روی این سیم، متفاوت است و در برخی نمونه ها ضخامت این پوشش بسیار زیاد و در برخی کمتر است و همین مسئله عامل اصلی و تعیین کننده در دسته بندی این محصول می باشد چون نمونه هایی که ضخامت بیشتری از این نظر دارند، مقاوم در برابر آسیب های مختلف از جمله رطوبت هستند.

سفارش عمده سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار با بهترین کیفیت

سفارش عمده  سیم مفتولی گالوانیزه روکش دار با بهترین کیفیت سیم مفتولی گالوانیزه از نوع روکش دار با بهترین کیفیت، توسط بهترین فروشگاه عرضه این محصول به خریداران ارائه می‌شود و مشتریان با سفارش عمده این سیم قادر به خرید آن با ارزان ترین نرخ ممکن هستند. سفارش عمده به صورت اینترنتی و بدون دخالت واسطه قابل انجام خواهد بود و مشتریان از سراسر ایران، قادر به خرید این محصول به هر مقدار هستند. سفارش با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت به صورت غیرحضوری، از طریق تلفنی نیز امکان پذیر است و به این شکل بهترین نوع سیم مفتولی با کمترین قیمت قابل تهیه می باشد. نرخ مناسب این محصول، زمینه ساز صادرات آن به بازارهای کشورهای دیگر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما