توزیع کننده سیم مفتول گلخانه ای

مجموعه معتبر ما، جزو یکی از مراکز مهم و معروف در جهت فروش انواع سیم مفتول گلخانه، گالوانیزه و نایلون می باشد، از جمله موارد پر کاربرد در گلخانه ها و به خصوص در تاکستان ها، این نمونه از سیم مفتول به کار می رود. این سیم ها از آنجا که مقاومت بالایی دارند، برای آویز نمودن درختچه های مو و انگور از آن استفاده می شود. در این مقاله به بررسی مشخصات و قیمت آن پرداخته می شود.

 

 

توزیع کننده سیم مفتول گلخانه ای

شاخصه‌های بارز سیم مفتول استیل

به طور کلی، سیم مفتول استیل، سیم مفتول سیاه و سیم مفتول ضخیم جزو پر فروشترین نمونه محصولات ما می باشد که در سرتاسر کشور، پخش و عرضه می گردد‌.

 

شایان ذکر است، مفتول گلخانه ای که در قطر های مختلف وجود دارد، دارای استحکام و بازه عملکردی فراوانی می باشد. معمولا از سیم مفتول گلخانه در سیستم های صنعتی و مکانیزه باغبانی استفاده می شود. امروزه می توان، کارایی بسیار آن را در مزرعه های انگور و تاکستان ها مشاهده نمود. همچنین از سیم مفتول گلخانه برای آویزان نمودن صیفی جات و سبزیجات نیز استفاده می شود. بعضی از کشاورزان و باغبان ها، از این محصول برای حصار نمودن و یا ایجاد سایبان در گلخانه ها استفاده می نمایند.

 

قیمت سیم مفتول گلخانه در بازار، بسیار متغیر می باشد. معمولا دلیل تفاوت قیمت سیم مفتول گلخانه، به ویژگی های مختلف آنان بستگی دارد. برخی از خصوصیات سیم مفتول گلخانه در زیر ذکر شده است.

 

 1. ضخامت سیم های مفتول گلخانه از ۰٫۵ تا ۵ میلی متر متغیر می باشد.
 2. رنگ های مختلف سیم بر روی قیمت سیم مفتول گلخانه ای تاثیر دارد.
 3. سیم مفتول های گلخانه ای دارای طول متغیر می باشد، هر اندازه سیم دارای طول بیشتری باشد طبیعتا قیمت سیم مفتول گلخانه ای نیز بیشتر خواهد بود.
 4. یکی دیگر از عوامل مهمی که برای خرید سیم مفتول مهم می باشد، جنس و مواد نگهدارنده آن می باشد.
 5. قیمت سیم مفتول گلخانه ای که دارای مواد نگهدارنده uv دار هستند، به نسبت سایر موارد بیشتر است. اکثر این مفتول ها دارای مقاومت بیشتری می باشند و همچنین در مقابل زنگ زدگی استحکام بهتری را از خود نشان می دهند.

 

 

شاخصه‌های بارز سیم مفتول استیل

۵ ویژگی مهم سیم مفتول سیاه

سیم مفتول سیاه گلخانه، دارای دو نوع مختلف می باشند. سیم های مفتول گلخانه نایلونی و گالوانیزه دو نوع پرکاربرد می باشند. از ویژگی های سیم مفتول سیاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. سیم مفتول سیاه، در مقابل انبساط و انقباض پاسخگویی بهتری دارد.
 2. در برابر تغییرات دمایی می تواند انعطاف بیشتری از خود نشان دهد.
 3. البته می بایست خاطر نشان نمود که سیم های نایلونی، چون عموما از فراورده های نفتی تولید می شوند، در مقابل سموم و کودفهای شیمیایی نیز کارآمد تر عمل می نمایند.

 

شایان ذکر است که در زمان خرید سیم مفتول گلخانه، باستی به یکسری نکات توجه نمایید، به طور کلی اولین گام برای تهیه سیم مفتول، برآورد دقیق فضایی است که قصد دارید در آنجا از سیم مفتول استفاده نمایید. این امر کمک می نماید تا از هزینه سیم مفتول گلخانه ای که ممکن است به صورت مازاد برایتان ایجاد شود و یا پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

 

به طور کلی، انواع مختلفی از سیم مفتول گلخانه وجود دارد. لازم است تا ابتدا نوع فعالیت و بازدهی که از سیم انتظار دارید و می توانید در انجام کارهای مختلف از آن بهره ببرید را مشخص نمایید. بدین رو، برای این مورد، استفاده از تجربه افراد کار بلد، می تواند مفید باشد. گاها لازم است تا در محیط های مرطوب، از سیم های مفتول گلخانه ای روکش دار استفاده نمایید. قیمت سیم مفتول گلخانه روکش دار به نسبت سایر موارد بیشتر می باشد.

 

5 ویژگی مهم سیم مفتول سیاه

آشنایی با سیم مفتول گلخانه ای ضخیم

سیم مفتول گلخانه که در قطر های مختلف وجود دارد، دارای استحکام و بازه عملکردی فراوانی می باشد. معمولا از سیم مفتول گلخانه، در سیستم های صنعتی و مکانیزه باغبانی استفاده می شود. امروزه می توان کارایی بسیار آن را، در مزرعه های انگور و تاکستان ها مشاهده نمود. همچنین از سیم مفتول گلخانه، برای آویزان نمودن صیفی جات و سبزیجات نیز استفاده می شود. بعضی از کشاورزان و باغبان ها از این محصول برای حصار نمودن و یا ایجاد سایبان در گلخانه ها استفاده می نمایند.

 

ویژگی های سیم مفتول گلخانه: قیمت سیم مفتول گلخانه در بازار بسیار متغیر می باشد. معمولا دلیل تفاوت قیمت سیم مفتول گلخانه به ویژگی های مختلف آنان بستگی دارد. برخی از خصوصیات سیم مفتول گلخانه در زیر ذکر شده است.

 

 1. ضخامت سیم های مفتول گلخانه از ۰٫۵ تا ۵ میلی متر متغیر می باشد.
 2. شایان ذکر است که رنگ های مختلف سیم بر روی قیمت سیم مفتول گلخانه ای تاثیر دارد.
 3. سیم مفتول های گلخانه ای، دارای طول متغیر می باشد، هر اندازه سیم دارای طول بیشتری باشد، طبیعتا قیمت سیم مفتول گلخانه ای نیز بیشتر خواهد بود.
 4. یکی دیگر از عواملی که برای خرید سیم مفتول، مهم می باشد، جنس و مواد نگهدارنده آن است.
 5. قیمت سیم مفتول گلخانه ای که دارای مواد نگهدارنده uv دار هستند به نسبت سایر موارد بیشتر است. این مفتول ها دارای مقاومت بیشتری می باشند و همچنین در مقابل زنگ زدگی استحکام بهتری از خود نشان می دهند.

 

 

آشنایی با سیم مفتول گلخانه ای ضخیم

مراکز فروش سیم مفتول گلخانه ای

باید در نظر داشت که با توجه به این مهم که اکثر سیم های موجود در بازار، یا به صورت مستقیم از خارج از کشور وارد می شوند و یا موارد اولیه از خارج وارد شده و در ایران مونتاژ می شود، لذا امکان نوسانات قیمتی برای آن بسیار مشهود است. همواره می بایست کیفیت و ویژگی های مختلف سیم مفتول گلخانه را بررسی نمود و از برند شناخته شده اقدام به خرید کرد.

 

امروزه با وجود خرید غیرحضوری و اینترنتی، می توانید در هر کجای کشور عزیزمان که باشید، این محصول پر کاربرد را سفارش دهید و در مناسب ترین زمان ممکن، آن را دریافت نمایید. در صورتی که محصول خریداری شده تان مرغوبیت لازم را نداشته باشد، می توانید آن را مرجوع نموده و هزینه پرداخت شده خود را دریافت نمایید.

 

 

مراکز فروش سیم مفتول گلخانه ای

4

 1. سلام تشکر میکنم از سایت خوبتون و اطلاعات خوبی دریافت کردم و از نوع محصول و کیفیت محصول آشنا شدم

 2. سلام وقت بخیر
  سیم مفتول گلخانه ای کاربرد زیادی دارد من برای گلخانه سفارش دادم به دستم رسید ممنونم

 3. سلام و روز بخیر من از سایت شما سیم مفتول گلخانه ای خریدم خیلی هم کیفیت خوبی داشت ممنون از شما

 4. سلام و وقت بخیر من در زمینه تولید سیم مفتول گلخانه ای فعالیت دارم و از سایت شما هم خرید کردم ممنون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما