Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
توزیع کننده مفتول گالوانیزه گرم ایرانی فلزی - دی

توزیع کننده مفتول گالوانیزه گرم ایرانی فلزی

مفتول گالوانیزه گرم ایرانی، یکی از با دوام ترین و بهترین سیم ها است. سیم گالوانیزه در واقع یک سیم است که با ماده خاصی پوشانده شده و کاملاً در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون مقاوم است. سیم گالوانیزه به دو نوع سیم گالوانیزه سرد و گرم تقسیم می شود. توزیع مفتول گالوانیزه با توجه به کیفیت بالایی که تولیدات آن دارد، در بیشتر نقاط کشور انجام می شود تا مصرف کنندگان این محصول را به راحتی دریافت نمایند.

 

توزیع کننده مفتول گالوانیزه گرم ایرانی فلزی

شناخت ویژگی مفتول گالوانیزه گرم فلزی

انواع مختلف سیم بر اساس ضخامت، مقاومت و انعطاف پذیری در صنایع مختلف استفاده می شود. سیم گالوانیزه در واقع سیم سیاه است که پس از تمیز کردن سطح سیم، طی فرآیندی به نام الکترولیز، یک لایه گالوانیزه بر روی آن قرار می گیرد. این محصول به صورت گالوانیزه گرم و سرد تولید می شود. تفاوت این دو محصول در ضخامت پوشش است. در سیم های گالوانیزه سرد، ضخامت روی کمتر است و در حدود ۰٫۵ تا ۶ میلی متر است و در واقع مقاومت کمتری نسبت به گالوانیزه گرم دارد.

 

همچنین در گالوانیزه گرم، ابتدا سیم گرم می شود و سپس طی فرآیند الکترولیز با فلز روی پوشانده می شود. گالوانیزه سرد به دو شکل سیم پیچ و شاخه‌ای تولید می شود. مهمترین مشخصات سیم گالوانیزه عبارت هستند از:

  • مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون
  • به دلیل سیم فولادی که از آن ساخته شده است بسیار محکم است.
  • این سیم مقاومت کششی بالایی دارد و در واقع بسیار انعطاف پذیر است.شناخت ویژگی مفتول گالوانیزه گرم فلزی

تولید کننده مفتول گالوانیزه گرم ایرانی

تولید کننده مفتول، با تمام توان و تلاش خود سعی در تولید و عرضه بهترین محصول مطابق با کلیه استاندارد های بین المللی دارد. علاوه بر این، کاربرد های مختلف سیم ها باعث افزایش تولید سیم ها شده است. فروشنده سیم همیشه سعی می نماید محصولات با کیفیت بالا را با کمترین قیمت به خریدار ارائه دهد.

 

با استفاده از این مجموعه، به راحتی می توانید این محصول را به صورت عمده و جزیی خریداری و بفروشید. همچنین می توانید انواع سیم های برند های مختلف ایرانی و خارجی را خریداری نمایید. برند های خارجی سیم به طور کلی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

 

قیمت سیم به کیفیت و ساخت آن بستگی دارد. شایان ذکر است که نام دیگر سیم مفتول، سیم خشک است که انعطاف پذیری ندارد و برای جریان داخل صفحات مایع، داخل گچ کاری استفاده می شود. ماده این سیم ها فلز مس است و از عایق مخلوط پلیمر های PVC استفاده می نمایند. سیم ها ثابت هستند و شکنندگی ایجاد نمی شود. قیمت خرید و فروش این کالا نیز با افزایش قابل توجهی نسبت به سال های اخیر داشته است. توزیع کننده مفتول، در تلاش است تا محصول را با بهترین کیفیت به دست مردم برساند.

 

تولید کننده مفتول گالوانیزه گرم ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما