Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کنندگان مفتول خشک درجه یک - دی

تولید کنندگان مفتول خشک درجه یک

سیم مفتول را سیم خشک یا سیم زمینی نیز می نامند. این کابل ها، تک سیم بوده و از فلز مس ساخته شده‌اند. همچنین با پوشش عایق پلیمری یا پی‌وی‌سی پوشانده شده است. سیم رشته‌ای به دو روش تولید می شود: سیم خشک یا سیم ثابت. لازم به ذکر است از سیم خشک به طور گسترده‌ای در سیم کشی و توزیع برق بیلبورد ها استفاده می شود. از طرف دیگر سیم ثابت به دلیل انعطاف ناپذیری، در لوله ها و زیر گچ استفاده می شود. از این رو شرکت ما از تولید کنندگان مفتول خشک درجه یک می باشد و این محصول را با قیمت خوبی روانه بازار می نماید.

 

تولیدکنندگان مفتول خشک درجه یک

مشخصات فنی بهترین انواع سیم مفتولی

سیم رشته‌ای که به آن سیم ثابت و سیم خشک نیز گفته می شود، یک سیم تک رشته‌ای است که فلز رسانای آن معمولاً مس بوده و عایق مورد استفاده یک مخلوط پلیمر-پلیمر PVC / C می باشد. از نظر خواص فیزیکی و مکانیکی، سیم بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد؛ اما دارای مقاومت بسیار بالایی است و آن را به یک انتخاب ویژه در صنعت تبدیل می نماید.

 

کابل های ساخته شده از فلز مس، گرانتر از کابل های ساخته شده از آلومینیوم می باشند؛ زیرا مس فلز گرانتری است. در واقع سیم می تواند از فولاد ساخته شود و به دلیل انعطاف پذیری زیاد سیم در فولاد و عدم خاصیت مغناطیسی، سیم در مقایسه با سیم های سخت صنعتی خواص شیمیایی خود را از دست نمی دهد. همچنین خواص مکانیکی و فیزیکی آن تغییر می کند. اگر اولویت تولید کنندگان کیفیت محصولاتشان باشد، آنها سیم مسی با هادی مس را ترجیح می دهند.

 

سیم های هادی آلومینیومی نیز وجود دارد که می تواند در بخش های ۱۰ و ۱۰ به بالا مورد استفاده قرار گیرد؛ اما در این نوع محصولات، تفاوت بین سطح مقطع و انتقال جریان هادی مس و هادی آلومینیوم باید به طور کامل پرداخت شود. به طور کلی کاربرد این نوع سیم ها در سیم کشی داخلی تابلو های برق و توزیع کنندگان، در لوله ها و زیر گچ، در نجاری، صنایع دستی، کار های فنی و غیره است. از این رو در صنایع مختلف دیده می شود.

 

به منظور ساختن سیم گالوانیزه سرد، ابتدا سیم سیاه زیر جریان الکتریکی تمیز و اکسید می شود. سپس با الکترولیز لایه‌ای به نام لایه گالوانیزه سرد بر روی آن قرار می گیرد (این لایه در مقایسه با لایه ایجاد شده در روش گالوانیزه گرم بسیار نازک است). این فرآیند باعث می شود سیم بسیار کم و در برابر خوردگی، زنگ زدگی، رطوبت و شکستگی مقاوم باشد و انعطاف پذیری آن افزایش یابد.

 

سیم های تولید شده در این روش، عموماً قطر ۶-۰٫۵ میلی متر دارند و به دو صورت سیم پیچ و شاخه تولید می شوند. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این نوع مفتول استیل، از میله تولید شده است. پرداخت سیم گالوانیزه سیاه، فرآیند تولید با گرم کردن سیم گرم با گالوانیزه گرم و سپس پوشش دادن آن انجام می شود. با گرم کردن سیم سیاه، کربن آن به حداقل می رسد و آن را نرم و انعطاف پذیر می نماید.

 

سپس سیم را در وان فلزی مذاب فرو برده و کاملاً پوشش می دهند. از آنجا که روی از نظر الکتریکی مثبت تر از فولاد است، هنگامی که لایه گالوانیزه در معرض هوا و رطوبت قرار می گیرد به دلیل محافظت کاتدی، روی از فولاد در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت می نماید. علاوه بر این افزودن آلومینیوم به روی فلزی، می تواند مقاومت در برابر خوردگی این سیم ها را افزایش دهد.

 

هر چه مقاومت این سیم ها بیشتر باشد، دوام و همچنین کیفیت و بهره وری بالاتر است. مفتول شاخه‌ای که با گالوانیزه غوطه وری ایجاد می شود، دارای سطح صاف و بسیار نرم و انعطاف پذیر است. توانایی خمش و بسته بندی بالا آن را برای شبکه های حصار، گابیون، سیم خاردار، تور مرغ و غیره مناسب نموده و آن را برای استفاده در محصولات بافته شده مناسب می نماید.

 

مشخصات فنی بهترین انواع سیم مفتولی

خرید آسان مفتول خشک

مشتریان گرامی که قصد خرید آسان مفتول خشک را دارند، می توانند با مراجعه به واحد تولید شرکت ما این محصول را با قیمت خوبی خریداری نمایند. این محصول از مواد اولیه مرغوب تولید شده و توانسته علاوه بر بازار داخلی، بازار خارجی را نیز جذب خود نماید و رشد فروش خود را بالا ببرند. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید به سایت رسمی ما مراجعه نمایید.

 

خرید آسان مفتول خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما