Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید و پخش سیم مفتول فولادی با بهترین کیفیت - دی

تولید و پخش سیم مفتول فولادی با بهترین کیفیت

تولید سیم مفتول فولادی با بهترین کیفیت توسط کارخانه های کشورمان در حال انجام بوده که در مدل های مختلف با کارایی های گوناگون به بازار عرضه می شوند. پخش انواع سیم فولادی نازک، سیم مفتول کلاف، سیم مفتول آهنی و … بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی انجام شده و دارای ایمنی بالایی هستند. این نوع محصولات به طور گسترده در لوازم و تجهیزات مختلف الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید و پخش سیم مفتول فولادی با بهترین کیفیت

آشنایی با ویژگی های منحصر به فرد مدل های مختلف سیم

آشنایی با ویژگی های منحصر به فرد مدل های مختلف سیم سیم ها از جمله ابزارهای کاربردی هستند که از جنس هادی ساخته شده و دارای قابلیت انتقال بار الکتریکی می باشند. برای ایمن سازی این نوع سیم ها، حتما از روکشی که عایق برق باشد برای آنها استفاده شده و به بازار عرضه می شوند. بهترین جنس برای ساخت قسمت هادی سیم، مس و آلومینیوم است که در مقایسه با دیگر فلزات، جریان برق را بهتر انتقال می دهند.

مدل های مختلف سیم دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در ادامه به اختصار شرح داده شده است:

سیم مفتول: معمولا با یک عایق پی وی سی از سیم مفتول محافظت می شود و می توان آن را هم در زیر گچ دیوارهای ساختمان و هم در لوله های خرطومی مخصوص، مورد استفاده قرار داد. ولتاژ سیم های مفتولی بین 300 تا 750 ولت متغیر است و بیش از همه در توزیع برق و یا سیم کشی داخلی تابلوها به کار گرفته می شود.

سیم افشان: انعطاف پذیری بالا، مهمترین ویژگی این مدل سیم است. در این مدل، رشته های نازک و پرتعداد هادی به هم تنیده شده و سپس توسط یک عایق پی وی سی، پوشانده شده اند. اندازه سطح مقطع سیم افشان بیشتر از سیم های مفتولی است.

سیم نیمه افشان: این محصولی در حد وسط سیم مفتولی و سیم افشان قرار دارد. به این معنی که تعداد رشته های هادی در این مدل، از سیم افشان بسیار کمتر است و به همین دلیل انعطاف پذیری پایین تری دارد. اما به هر حال انعطاف بیشتری از سیم مفتولی دارد و در هر کجا امکان کار با سیم مفتولی نباشد، از مدل نیمه افشان استفاده می کنند.

معرفی سیم مناسب جهت ساخت قفس پرندگان

معرفی سیم مناسب جهت ساخت قفس پرندگان برای ساخت قفس پرندگان، دو گزینه استفاده از سیم های فلزی و یا پلاستیکی وجود دارد که استحکام و طول عمر بالای سیم های فلزی موجب شده است ، از این متریال بیش از سایرین برای ساخت قفس پرندگان استفاده شود. سیم مناسب برای این منظور از نوع گالوانیزه می باشد که در برابر اکسیداسیون مقاومت بالایی داشته، استفاده از آنها بهداشتی بوده و از مقاومت مطلوبی برخوردار است.

برای اتصالات سیم مش گالوانیزه با قطرهای ظریف، از جوش ساده استفاده می شود که دوام و پایداری خوبی دارد و براثر ضربات احتمالی از سوی پرنده دچار شکستگی نمی شود. این نوع سیم دارای چشمه 3 در 3 می باشد، به این معنی که پس از ساخت قفس، فضای بین سیم فقط به اندازه عبور انگشتان دست خواهد بود. می توان سیم فلزی را در شکل مشبک شش ضلعی و یا مستطیلی تولید کرد. ضخامت سیم با توجه به نوع پرنده ای که قرار است در قفس نگهداری شود، بین 2.5 تا 4 میلیمتر متغیر خواهد بود.

عرضه مستقیم سیم مفتول فولادی زیر قیمت بازار

عرضه مستقیم سیم مفتول فولادی زیر قیمت بازار عرضه مستقیم سیم مفتول فولادی زیر قیمت بازار توسط فروشندگان باتجربه و خوشنام این حوزه انجام گرفته است که برای سفارشات عمده، تخفیفات خوبی در نظر می گیرند. فروشندگان در بازار مرکزی انواع سیم فولادی نازک و ضخیم، که شامل مدل های متنوعی از سیم مفتول آهنی، سیم مفتول کلاف و … را می باشد ، عرضه می کنند.

تولید و پخش سیم مفتول فولادی با درجه کیفیت عالی توسط برندهای مطرح و باسابقه ای انجام می گیرد که محصولات آنها به خوبی از سوی مصرف کننده شناخته شده و از لحاظ کیفیت، کارایی و طول عمر دارای حسن سابقه می باشند. این مجموعه آمادگی دارد، انواع سیم های مفتول فولادی را در قطر و اندازه های مختلف، به آدرس مشتریان در سراسر کشور ارسال کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما