تولید کننده مفتول استلنس استیل باریک فلزی

مفتول استلنس استیل باریک که امروزه در موارد مختلف برای سیم کشی قطعات گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد، معمولاً در شرکت ها و کارخانه های بزرگ تولید می‌ شود که اداره نمونه های مختلف و انواع گوناگون بوده و همچنین مشخصات و ویژگی های بسیار زیادی دارد. تولید کننده مفتول استلنس استیل باریک فلزی، این محصولات را با استفاده از مواد با کیفیت از جمله فلز و مس خالص تولید نموده و به بازار ارائه می‌ دهد تا بتواند بهترین کاربرد و کارایی را در اختیار مردمان بگذارد.

 

تولید کننده مفتول استلنس استیل باریک فلزی

فرآیند تولید مفتول استلنس استیل باریک

تولید مفتول استلنس، معمولاً فرآیند ها و پروژه‌ های پیچیده انجام می شود که در اینجا فرآیند تولید این محصول را بررسی می‌ نماییم تا مشتریان و خریداران با نمونه های مختلف مفتول استرس آشنایی کامل داشته باشند و بتوانند آنها را بعد از خرید، برای موارد مختلف استفاده نموده و از مزیت های این محصول با کیفیت نهایت بهره کافی را ببرند.

 

در مرحله اول جهت تولید مفتول، در ابتدا میزان فلزات لازم جهت تولید این محصول را انتخاب می‌ نمایند که معمولاً رشته فلزات نازک را جهت تولید محصول استلنس استیل باریک انتخاب و بعد با استفاده از دستگاه های مخصوص، این رشته های انتخاب شده را ذوب نموده و توسط قالب های ویژه قالب ریزی می نمایند.

 

در مرحله بعد قالب های تولید شده را در محیطی قرار می دهند سپس با استفاده از چنگال های مخصوص، این رشته سیم های باریک را که به سیم مفتول نیز معروف می باشند را از درون قالب خارج می‌ نمایند و سپس وارد فاز روکش‌ کردن می‌ شوند. در این مرحله با استفاده از پلاستیک‌ های فشرده و همچنین مواد با کیفیت پلاستیکی، مانند رزین های مصنوعی پلی استر شروع به ساخت روکش های مخصوص جهت استفاده برای سیم مفتول می‌ نمایند. از این رو بعد از آماده شدن و ساخت، آنها را بر اساس ابعاد و اندازه با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی رشته سیم های فلزی مفتول استلنس می کشند تا مانع از وارد شدن ضربه و یا رطوبت به رشته سیم های این محصول باشند.

 

در مرحله آخر فرآیند تولید این محصول، معمولاً آنها را با استفاده از نیروی برق تست کرده و بعد از اطمینان و سلامت کامل با نشانه گذاری استاندارد روی روکش این محصولات آنها را بسته بندی نموده و وارد بازار می‌ نمایند.

 

فرایند تولید مفتول استلنس استیل باریک

شرکت پخش مفتول استلنس استیل باریک

شرکت پخش مفتول استلنس، این محصولات را به صورت کلی توسط نمایندگی‌ های مجاز و فروشگاه‌ های بزرگ به بازار پخش می نماید. همچنین تمامی محصولات دارای مهر استاندارد و نشان سیب سلامت می باشد که این اطمینان خاطر را به مشتری را می دهد تا بدون هیچ گونه ترس و دلهره این محصولات را از این مراکز تهیه نمایند.

 

شرکت پخش مفتول استلنس استیل باریک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما