Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ارزان سیم فولادی از معتبرترین فروشنده - دی

خرید ارزان سیم فولادی از معتبرترین فروشنده

سیم فولادی و آهنی تک رشته که جنس آن فلز می باشد و همچنین از یک عایق که روی آن کشیده شده است، ساخته شده است. این محصول انواع مختلفی دارد که میتوان به مفتول فولادی و آهنی اشاره کرد. مفتول ها در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارند. در ادامه در مورد قیمت و کاربرد این‌ محصول بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید ارزان سیم فولادی از معتبرترین فروشنده

با رایج ترین کاربردهای سیم مفتول آشنا شوید

با رایج ترین کاربردهای سیم مفتول آشنا شوید مفتول ها یکی از مصالح و ابزار بسیار مهم و پرکاربرد در همه ی امور ساختمان سازی و دیگر موارد و بعضی کارهای صنعتی هستند. پیش از این که بخواهیم در مورد استفاده و کاربرد مفتول صحبت کنیم، باید بدانید که این محصول انواع مختلفی دارد و در اندازه های مختلفی تولید می شود.

کاربرد سیم فولادی یا همان مفتول که از جنس فلز می باشد و عایقی روی آن کشیده شده است، بستگی به محیطی که درآن می خواهیم از مفتول استفاده کنیم و چگونگی استفاده از آن دارد. برای آشنایی بیشتر با کاربرد های مختلف و انواع مختلف مفتول ها یا سیم های فلزی و فولادی با ما همراه باشید.

رابج ترین کاربرد این محصول در صنایع ساختمان سازی می باشد. نمونه ای از مفتولی که در ساختمان سازی استفاده می شود، مفتول رابیتس می باشد. این مفتول ها در شهر های زیادی از جمله شهر کرد تولید می شود. مفتول شهرکرد در نوع خود برای ساختمان سازی بی نظیر می باشد.

سیم فلزی یا مفتول که به نام های سیم غیرقابل انعطاف و خم شدگی راحت، سیم ثابت و غیر متحرک و یا سیم خشک نیز مطرح می کنند، به‌طور معمول برای کابل‌کشی داخلی تابلوهای برق های صنعتی و توزیع کننده‌های برق استفاده می شود.

کدام مدل سیم در دمای بالا به راحتی ذوب نمی شود؟

کدام مدل سیم در دمای بالا به راحتی ذوب نمی شود؟ همان طور که در ابتدا گفتیم مفتول های فلزی یا همان سیم های فولادی دارای زیر مجموعه های مختلفی هستند که به دو روش کاملا متفاوت تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

در روش اول تولید مفتول های فلزی پس از این که فولاد را به صورت سیم در آوردند آن را تحت فرایند کششی گذاشته و سپس مفتول را در دمایی نزدیک 800 درجه ی سانتیگراد قرار می دهند.

زمانی که این سیم های فلزی یا همان مفتول به دمای 800 درجه رسید به وسیله ی جرثقیل هایی که در دورن و بالای کوره تعبیه شده است آن را از کوره بیرون می کشند و پس بیرون آوردن این مفتول ها فرایند سرد شدن را بر روی آن انجام می دهند تا دمای آن ها به دمای معمولی خود برگردد.

نوع دوم روش های تولید مفتول یا سیم فولادی گالوانیزه کردن است که خود به نوع های مختلف انجام می شود. این مفتول ها به گونه ای ساخته شده اند که در دمای بالا مقاومت کرده و ذوب نشوند. سیم هایی که در دمای بالا ذوب نمی شوند از فولاد نسوز ساخته شده اند. مفتول ها سیاه و گالوانیزه از این انواع هستند که مقاوم به حرارت می باشند.

عرضه مستقیم سیم فولادی در سراسر کشور

عرضه مستقیم سیم فولادی در سراسر کشور شرکت مربوطه تولید کننده انواع مفتول شاخه و مفتول کلاف از جنس گالوانیزه از سایز 1 الی 13 میل در انواع مختلف را به صورت شاخه و کلاف به مشتریان محترم ارائه می گردد. در کشور ما ایران در شهر های شهرکرد و اصفهان و همدان این سیم های فولادی ساخته و به سرتاسر ایران عزیز و حتی در خارج کشور صادر می کنند. این مفتول یا همان سیم فولادی کاربرد زیادی در زندگی ما و صنعت های مختلف دارد. پس نتیجه میگیریم‌ که یک محصول بسیار ارزشند و کاربردی می باشد.

هر گونه افزایش قیمت داخلی یا جهانی این سیم های فلزی و یا فولاد، تاثیر مستقیمی بر قیمت انواع مفتول دارد. از طرفی سیم مفتول مانند سایر محصولات سیم و کابل های مختلف روکشی پلیمری دارند که این روکش روی این سیم های فولادی کشیده می شود که در نتیجه با تغییر قیمت این مواد پلیمری روی این محصول کشیده می شوند و کار عایق کردن این محصول را به عهده دارند، این محصول نیز دچار نوسان قیمت می شود.

شرکت ما تنها عامل عرضه ی مستقیم سیم فولادی در سراسر کشور و کشور های همسایه می باشد. نمایندگی های ما در سرتاسر ایران در شهر های مختلف وجود دارند و این محصول را بدون واسطه و با قیمتی استثنایی به دست شما مشتریان عزیز می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما