Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ارزان سیم مفتولی با کیفیت مطمئن - دی

خرید ارزان سیم مفتولی با کیفیت مطمئن

با استفاده از سنگ آهن و بدون کاربرد هر نوع ضایعات آهن بهترین سیم مفتولی با کیفیت مطمئن در داخل کشور تولید می شود. فروشنده این محصول را با نرخی ارزان به خریداران عرضه می کند، خرید این محصول به صورت عمده و به شکل کلافی انجام می‌شود. این محصول در نمونه های مختلف، به خریداران در سراسر کشور ارائه می گردد و به این ترتیب نیاز مشتریان با حداقل نرخ ممکن تامین می شود.

خرید ارزان سیم مفتولی با کیفیت مطمئن

ویژگی های سیم مفتولی چیست

ویژگی های سیم مفتولی چیست سیم مفتولی که به سیم نصب ثابت نیز معروف است و در بازار به آن سیم خشک نیز می‌گویند، از جنس های مختلفی از جمله: آهن ساخته می‌شود و گاهی بر روی آن پوششی مانند فلز روی یا پی وی سی استفاده می‌شود. همچنین این سیم بسیار مقاوم است و از انعطاف پذیری قابل توجهی برخوردار می باشد.

این سیم در انواع ساده و گالوانیزه تولید می‌شود که نوع ساده آن نسبت به رطوبت حساس است و در دو نوع سفت و نرم تولید می‌شود که نوع گالوانیزه؛ به دلیل داشتن پوشش روی نسبت به ترک خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. در دسته بندی دیگر، این سیم به انواع سیم سیاه، سفید و استیل دسته بندی می شود که نوع استیل آن گرانترین سیم مفتولی به شمار می‌رود و بسیار محکم بوده و به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

این سیم در ضخامت های مختلف تولید می شود و نوع ضخیم آن فوق العاده محکم است و انعطاف پذیری کمتری دارد. در حالی که نمونه‌های با ضخامت کمتر از انعطاف‌پذیری قابل توجهی برخوردار هستند و برای رابیتس کاری گزینه بسیار مناسبی می باشند. از ویژگی‌های این سیم، وزن آن‌ها است که بسیار سنگین است و معمولاً به صورت کلاف های چند ده کیلویی ارائه می شوند ولی در عین حال، فضای بسیار کمی را برای نگهداری نیاز دارند.

سیم های مفتولی چه کاربرد هایی دارد؟

سیم های مفتولی چه کاربرد هایی دارد؟ انواع مختلف سیم مفتولی بر اساس نوعشان دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند و این سیم‌ها برای ساخت و ساز بسیار ضروری می باشند. به این ترتیب اسکلت های بتنی که امروزه بیشترین سهم را در ساختمان سازی را به خود اختصاص داده اند، دارای نیاز زیادی به سیم مفتول جهت وصل نمودن میلگرد ها به همدیگر یا اتصال خاموت ها به میلگرد ها هستند. از مهمترین کاربرد این سیم ها، در بنای ساخت و سازه های بتنی است به گونه ای که عملاً بدون آنها امکان بنا کردن ساختمان وجود نخواهد داشت.

بنابراین این سیم ها نقش بسیار مهمی در آرماتوربندی و استحکام چنین ساختمان هایی دارند. از این سیم ها به خصوص نوع باریک آن‌ها که نرم تر نیز هستند و به صورت گالوانیزه یا روکش دار می باشند، برای اتصال ورق های فلزی رابیتس به میلگردها، جهت سقف و نمای ساختمان استفاده می شود و بدون آن‌ها امکان اتصال ایجاد نمای داخلی و خارجی به هیچ عنوان وجود ندارد.

این مفتول های نسبتاً باریک برای ساخت انواع گلخانه همچنین در تولید محصولات دکوری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به خصوص این که جنس استیلی یا گالوانیزه آن ها به دلیل عدم حساسیت نسبت به آب برای تولید آنها گزینه و ابزار بسیار خوبی است.

تامین کنندگان برتر سیم مفتولی مرغوب

تامین کنندگان برتر سیم مفتولی مرغوب سیم مفتولی مرغوب و درجه یک، توسط تامین کنندگان برتر این محصول با قیمت عالی به خریداران ارائه می‌شود و خریداران به بهترین آن دسترسی پیدا خواهند کرد. همچنین، تأمین کنندگان نمونه های با کیفیت این سیم را با حداقل نرخ ممکن به خریداران عرضه کرده و آنها نیز با قیمت بسیار مناسبی که این محصول دارد برای صادرات از آن استفاده می کنند.

  • این تامین کنندگان، بهترین نوع این سیم مفتول ایرانی را که نسبت به نمونه های چینی بسیار باکیفیت تر هستند، در اختیار صادر کنندگان قرار می دهند و این محصول با کیفیت را در کمترین زمان، با بهترین نوع بسته بندی کلافی در مکان مورد نظر به آن‌ها تحویل خواهند داد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما