Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید سیم فلزی روکش دار با کیفیت عالی و قیمت مناسب - دی

خرید سیم فلزی روکش دار با کیفیت عالی و قیمت مناسب

سیم فلزی روکش دار یکی از انواع مفتول ها بوده که کاربرد فراوانی در صنایع مختلف از جمله صنعت ساخت و ساز دارد و با کیفیتی عالی و قیمتی مقرون به صرفه توسط فروشنده این نوع سیم به خریداران عرضه می‌شود تا مشتریانی که قصد سفارش عمده این محصول را دارند از طریق فروشنده و عامل عرضه این محصول نسبت به سفارش آن اقدام نمایند. تمامی سفارشات ثبت شده، در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان در سراسر کشور می رسد.

خرید سیم فلزی روکش دار با کیفیت عالی و قیمت مناسب

شناخت انواع سیم های روکش دار

شناخت انواع سیم های روکش دار سیم های روکش دار، مفتول های آهنی هستند که با استفاده از انواع مختلف روکش، از جمله پلاستیک سطح خارجی آنها پوشش داده می‌شود؛ به این ترتیب در برابر زنگ زدگی مقاوم می گردد، انواع مختلف سیم‌ها با روکش های منحصر به فردی که دارند، دارای کاربردهای فراوانی بوده و طول عمر و ماندگاری آنها نیز بسیار بیش تر خواهد بود.

ضخامت روکش، نقش بسیار مهمی در مقاومت سیم ها خواهد داشت و در بهترین نمونه های این محصول، ضخامت متناسب با سیم آهنی برای آن در نظر گرفته شده، زیرا استفاده از روکش ضخیم برای سیم های باریک عملا کارایی آن را کاهش خواهد داد.

نمونه های مختلف این سیم، برای استفاده در ضخامت مفتول داخلی، متفاوت بوده و با قطرهای گوناگون در دو نوع سفت و نرم تولید می شوند که هر کدام پوشش عایق مربوط به خود را دارد، بنابراین این سیم ها در دو نوع یاد شده برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع متفاوتی از سیم های روکش دار از نظر تنوع رنگ، در پوشش عایق نیز وجود دارند و به این ترتیب رنگ های مختلف موجود در این سیم ها باعث تفکیک آن ها از یک دیگر می شود؛ همچنین این محصولات از پوشش عایق درجه یک برخوردار بوده، به این معنی که نوع مورد استفاده برای این سیم های مفتولی ماده بازیافتی نیست و به سبب همین امر دارای کیفیتی بی نظیر و ماندگار هستند.

همچنین نمونه های روکش فلز روی این سیم نیز به عنوان سیم گالوانیزه تولید می شوند؛ از این محصول به عنوان مفتول های آهنی سیاه یاد می گردد که با فلز روی پوشش داده شده اند و این روکش از سیم در برابر زنگ زدگی محافظت می کند.

کاربرد سیم فلزی روکش دار درساخت و ساز

کاربرد سیم فلزی روکش دار درساخت و ساز یکی از اصلی‌ترین کاربردهای سیم فلزی روکش دار در ساخت و ساز بوده، به این صورت که این سیم در اتصال میله گرد ها در هنگام ایجاد اسکلت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، دیگر مورد استفاده این محصول استفاده آن در هنگام ایجاد دکوراسیون های مختلف با استفاده از رابیتس می باشد؛ در نتیجه انواع ضخیم آن در احداث سازه و نمونه‌های باریک تر برای ایجاد نما به ویژه در سقف با استفاده از رابیتس کاربرد دارند.

از دیگر کاربرد های این سیم فلزی روکش دار استفاده از آن جهت سیم کشی ساختمان است، به این ترتیب که برای نگهداری لوله های پلی اتیلنی روی دیوار با استفاده از میخ کاربرد دارد. از این محصول در کانال کشی نیز استفاده زیادی شده و در نگهداری کانال‌های کولر به صورت آویزان، زیر سقف ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای روکش ضد زنگ بوده بنابراین از طول عمر بسیار زیادی برخوردار است.

بهترین نوع این سیم فلزی با ضخامت های گوناگون، در بخش های مختلف ساختمان جهت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد، مفتول آهنی و روکش آن از نوع درجه یک و با کیفیت است، به این ترتیب این نوع سیم بیشترین میزان تحمل وزن را داشته و در برابر عواملی چون رطوبت و حرارت مقاومت می باشد.

صادرات سیم فلزی روکش دار با قیمت مناسب به سراسر ایران

صادرات سیم فلزی روکش دار با قیمت مناسب به سراسر ایران سیم فلزی روکش دار با قیمت بسیار مناسب، در صادرات به کشورهای گوناگون مورد استفاده صادر کنندگان انواع سیم قرار می گیرد؛ انواع مختلف این سیم به دلیل نرخ پایین در داخل کشور قادر به افزایش سود و ارزآوری مناسب برای صادرکنندگان هستند.

صادرات سیم فلزی گالوانیزه اصفهان به صورت کلافی انجام می پذیرد، این امر به کاهش هزینه های صادرات کمک قابل توجهی کرده است؛ علاوه بر این صادرات این محصول به کشورهای همسایه با هزینه کمی صورت گرفته و سبب رشد و تعالی اقتصاد کشور می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما