Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید عمده مفتول سیاه نرم - دی

خرید عمده مفتول سیاه نرم

مفتول سیاه، نوعی سیم فلزی است که از آهن و یا فولاد درست می شود و چون رنگ آن سیاه است به نام مفتول سیاه معروف می باشد. این نوع مفتول نیز دو نوع دارد: مفتول سیاه نرم و خشک. این نوع مفتول نرم به روش رولی و یا کلافی بسته بندی و به صورت عمده به فروش می رسد. مزیت این نوع بسته بندی در این است که بار گیری و جابه‌جا کردن آن و همینطور باز کردن کلاف آن آسان است.

 

خرید عمده مفتول سیاه نرم

مشخصات مفتول سیاه نرم

یکی از مشخصات مفتول سیاه نرم این است که چون این مفتول با حرارت بالا و در اثر کشش تولید می شود، خواص شیمیایی را در خود نگه می دارد؛ به همین دلیل است که در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود. در واقع نرم بودن و خاصیت انعطاف پذیری آن سبب شده است که بتوان آن را به شکل دلخواه در آورد که این خاصیت باعث شده است که کار کسانی را که با مفتول نرم مرتبط است، زیاد سخت نباشد.

 

انواع مفتول نرم سیاه قطر های مختلفی دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند؛ به طور مثال در آرماتور بندی و یا در نجاری و بسیاری چیز های دیگر مانند مفتول لحیم کاری و مفتول مسی که هر کدام از آنها در جایی که مناسب و لازم باشد مورد استفاده قرار می گیرند؛ باید به این نکته دقت کرد با توجه به جایی که مفتول در آن به کار گرفته می شود، قطر و اندازه مفتول نیز باید تغییر کند و همچنین با افزایش وزن نیز قطر مفتول نیز باید بیشتر شود.

 

مشخصات مفتول سیاه نرم

آلمان تأثیر گذار بر قیمت مفتول سیاه نرم

از آلمان های تاثیر گذار بر قیمت مفتول به خصوص نوع سیاه و نرم آن، می توان به نحوه تولید مفتول و مواد شیمیایی که هنگام تهیه آن به کار گرفته شده است، نام برد و همچنین نرمی مفتول که در قیمت آن تاثیر به سزایی خواهد داشت.

 

اندازه و قطر مفتول و همچنین متراژ و وزن مفتول، بر قیمت آن تاثیر گذار است و هرچه قطر و متراژ و وزن آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالا تر و بیشتر است. علاوه بر این موارد می توان از تاثیر قیمت دلار و قیمت نفت نیز بر قیمت انواع مفتول نام برد که افزایش قیمت آنها، تاثیر مستقیم بر قیمت این نوع مفتول دارد و باعث گران شدن آن می شود.

 

از دیگر آلمان های موثر بر قیمت مفتول، می توان به قیمت میلگرد در بازار اشاره نمود. به این دلیل که مواد اولیه بیشتر مفتول ها میلگرد است، از این رو  اگر قیمت میلگرد کم یا زیاد شود، بدون شک بر قیمت مفتول نیز اثر می گذارد.

 

المان تأثیرگذار بر قیمت مفتول سیاه نرم

1

  1. سلام وقت بخیر
    اطلاعات خوبی در مورد مفتول سیاه نرم گرفتم خیلی با کیفیت و عالیه می خوام سفارش بدم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما