شرکت بازرگانی مفتول استیل نسوز

شرکت بازرگانی مفتول استیل نسوز، بهترین استیل های نسوز را با قمیت مناسب و کیفیت بالا به سراسر ایران عرضه می نماید. این استیل ها دارایی مقاومت بالایی در برابر خوردگی هستند؛ به طوری این استیل ها خاصیت مغاطیسی نداشته و این فولاد های نسوز طی فرآیند با دمای بالا بدست می آیند. همین دلیل باعث شده است که اول در برابر خوردگی مقاوم بوده و سپس کاربرد بسیار بالایی داشته باشد.

 

شرکت بازرگانی مفتول استیل نسوز

مشخصات سیم مفتولی سفید

سیم های مقتولی مشخصات زیادی دارند از جلمه آنها می توان به خاصیت غیر مغناطیسی آن پی برد. برای این که تشخیص بدهید این سیم، سیم مفتولی است یک آهنربا را بردارید بروی آن قرار دهید. در صورتی که آهنربا این سیم را جذب نمود، به این نتیجه پی خواهیم برد که این سیم مفتولی نبوده؛ زیرا همانطور که گفتیم این سیم دارای خاصیت مغناطیسی نمی باشد.

 

البته سیم مفتول کاربرد زیادی نیز دارد، مانند ساختمان سازی یا در لوازم خانگی از آن استفاده می نمایند. یکی دیگر از مشخصات این سیم، انعطاف پذیری آن است؛ یعنی دارای انعطاف بالایی می باشد. به این معنا که در صنعت در دمای بالا با واکنش ها بسیار زیادی بدست می آید. همچنین دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی است که می توان گفت یکی دیگر از ویژگی های این سیم مفتولی، این است که در برابر خوردگی مقاوم است.

 

در واقع سیم مفتولی سفید، تک رشته‌ای بوده و از عایق بدست می آید. یکی دیگر از مشخصات آن به این نکته می رسیم که مواد اولیه به کار رفته در آن، دارای کیفیت بالایی می باشد. این سیم مفتولی در استیل ها نسوز هم به کار می رود که به این نتیجه خواهیم رسید که مفتول استیل درجه یک است. نا گفته نماند که این سیم، از سیم مس هم در آن به کار گرفته می شود که کیفیت بالایی این سیم را نشان می دهد.

 

مشخصات سیم مفتولی سفید

فروش ویژه مفتول استیل نسوز

امروزه در بازار های فروش، استیل های نسوز مختلفی یافت می شود که از نظر کیفیت و قیمت در دسته های مختلف قرار می گیرد. کسانی که قصد خرید این محصول را دارند، باید از برند های معتبری خریداری نمایند که برای آنها کیفیت و کارایی زیادی داشته باشد. به طوری که می توان گفت یکی از همین ویژگی ها، شما را می تواند از هزینه گزاف باز دارد. از این رو شما باید بهترین برند را انتخاب نمایید.

 

همانطور که گفته شد این مفتول سخت، طی فرآند با گرمای بسیار بالایی زیادی به وجود می آید که به خاطر همین ویژگی، فروش ویژه‌ای در بازار های داخلی داشته است.

 

فروش ویژه مفتول استیل نسوز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما