Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 46 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت بازرگانی مفتول صادراتی - دی

شرکت بازرگانی مفتول صادراتی

امروزه با پیشرفت علم و ورود دستگاه های صنعتی، تولیدات انواع سیم های کاربردی در کشور ما بسیار زیاد شده است؛ به طوری که تولید کنندگان بسیاری در کشور به تولید سیم مفتول صادراتی می پردازند. در واقع این محصول را در انواع مختلف تولید نموده و توسط شرکت های بازرگانی، مفتول صادراتی را به دیگر نقاط جهان عرضه می نمایند.

 

از این رو کشور ما به دلیل وجود انواع معادن، تولیدات سیم مفتول در جنس های مختلف را افزایش داده و این محصول را به صورت کلافی و متری در اختیار خریداران قرار می دهد.

 

شرکت بازرگانی مفتول صادراتی

مشخصات مفتول صادراتی ایرانی

در واقع تولیدات انواع مفتول در کشور ما، با توجه به کارایی بسیار بالا و میزان تقاضای افراد افزایش یافته است؛ لذا خریداران به صورت عمده این محصول را تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند. در واقع سیم مفتول، کاربرد های فراوانی را به همراه دارد که برخی از این کاربرد ها شامل:

 

 1. به کارگیری در تولید انواع توری ها و حصار های محافظتی
 2. بستن نقاط مختلف آرماتور
 3. کاربرد در تولید سیم خاردار
 4. تولید سیم جوش
 5. تولید فنر

همچنین سیم های مفتولی صادراتی ایرانی، دارای مشخصاتی می باشند که افراد با توجه به این مشخصات به تهیه و خرید این محصول می پردازند؛ لذا برخی از این مشخصات شامل: قیمت مناسب مفتول، کیفیت بالای محصول و مقاومت بالا می باشند که افراد با توجه به این مشخصات، این مفتول ایرانی را تهیه و خریداری می نمایند. از این رو تولید کنندگان سیم مفتولی، این محصول را در انواع مختلف تولید نموده که انواع مختلف این نوع سیم ها شامل:

 

 • سیم مفتول پی‌وی‌سی
 • سیم مفتولی گالوانیزه
 • سیم مفتول سیاه
 • سیم مفتول برنجی
 • سیم مفتول استیل طلایی

 

همانطور که گفتیم استفاده از سیم مفتول در فضا های بسیار زیادی از قبیل: ساختمانی، برق و صنعتی بسیار پر کاربرد می باشد. همچنین معمولا تولید کنندگان با توجه به نوع کاربرد محصول، به تولید سیم مفتولی می پردازند؛ به طور مثال سیم برنجی، بیشتر برای جریان برق مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر آن نوع مفتول سیاه و یا مفتول پر کربن، بیشتر برای تولید سیم های جوش استفاده و در بازار مصرف بسیار پر کاربرد و پر تقاضا می باشد.

مشخصات مفتول صادراتی ایرانی

برترین تولید کنندگان مفتول صادراتی

در حال حاضر کشور ما ایران، یکی از برترین تولید کنندگان مفتولی صادراتی به شمار می آید. همچنین توسط تولید کنندگان بسیاری به تولید انواع مفتول می پردازند و این محصول را پس از تولید، به تمامی کشور های همسایه و همچنین سایر کشور ها صادر می نمایند. از این رو صادرات این محصول، موجب شده تا کشورمان از نظر پیشرفت اقتصادی و صنعتی به سمت جلو رو به حرکت باشد و موجب رونق اقتصادی کشور نیز می شود. بنابراین با افزایش تقاضا و صادرات مفتول به کشور های دیگر، میزان نرخ بیکاری در کشور ما نیز کاهش و افراد بسیاری در این مراکز مشغول به کار و درآمد زدایی می شوند.

 

برترین تولیدکنندگان مفتول صادراتی

2

 1. سلام خسته نباشید
  مرسی از مطالب مفیدتون میخواستم بدونم ایا به اندازه زیاد هم قابل سفارش هست یا خیر ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام، وقت شما بخیر؛
   لطفاً از طریق پر کردن فرم “مشاوره و سفارش”، در انتهای همین صفحه، در انتظار دریافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
   با سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما