Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت صادراتی مفتول ضد زنگ - دی

شرکت صادراتی مفتول ضد زنگ

شرکت صادراتی مفتول ضد زنگ، در تلاش است که با تامین نیاز روز بازار های داخلی و خارجی، شرایطی را ایجاد نموده که نه تنها دسترسی مصرف کنندگان ایرانی را به مفتول های فوق الذکر افزایش بدهد، بلکه نهایتاً امکانی را برای ارائه محصولات مورد بحث در بازار های بین المللی فراهم نماید. از این رو با این اقدام خود نهایتاً ورود ارز را به کشور تسهیل کرده و به چرخش چرخ اقتصاد در سایر زمینه ها کمک نماید.

 

شرکت صادراتی مفتول ضد زنگ

ایران مرکز صادرات سیم مفتول

یکی از اهداف کلی واحد های تولیدی مفتول داخل کشور، فروش و عرضه آنها در بازار های خارجی می باشد؛ به شیوه‌ای که نام محصول ایرانی را به نمادی از تضمین کیفیت کالا، مبدل نمایند. از طرف دیگر اعتماد مشتریان خارجی را نیز به این مفتول ها بالاتر می برد. همچنین زمینه را برای جایگزینی آنها فراهم سازند که این امر نیازمند بالاتر بردن کیفیت تولیدات می باشد.

 

بر این اساس قصد داریم تا در ادامه، مسیری که ایران برای تبدیل شدن به برترین کشور صادر کننده مفتول های سیمی طی نموده است را به بحث و بررسی قرار دهیم. واحد های تولیدی داخلی، با به کار بستن جدید ترین تکنولوژی ها و با استفاده از دانش روز صنعت متالوژی، انواع ضد زنگ سیم های فوق را تولید نموده که نوع آلیاژ هر کدام از آنان با توجه به زمینه استفاده‌ای که دارند، متفاوت است. به طور مثال دو نوع از پر کاربرد ترین انواع این محصولات، شامل مفتول استیل فلزی و مفتول پلاتین است که تولید آنها به داشتن دانش کافی و حساس نیاز دارد و اغلب کشور ها یا توان تولید را نداشته و یا با هزینه‌ای بالا آنها را ارائه می نمایند.

 

این دو نوع مذکور، برای صنایع مختلف و با کاربرد های متنوع تهیه می گردند که وجود آلیاژ استیل و پلاتین در ترکیب نهایی، مانع از ایجاد خوردگی در مفتول می شود؛ زیرا این سیم های حساس به دلیل قرار گرفتن در شرایطی فیزیکی و محیطی متفاوت، در خطر پارگی و آسیب هستند. خوشبختانه در هیچ یک از تولیدات ایرانی این خانواده مشاهده نشده است و این مطلب به معنا بالاترین میزان استاندارد کیفی بین المللی است.

ایران مرکز صادرات سیم مفتول

بهترین فروشندگان مفتول ضد زنگ

بهترین فروشندگان مفتول ضد زنگ باید با دارا بودن شناخت کافی از بازار و همچنین استفاده از پتانسیل های موجود، بستری را به وجود بیاورند تا در نهایت فرآیند خرید برای مصرف کنندگان کوتاه تر و تسهیل شود. مجموعه ما با درک این موضوع، اقدام به طراحی و ایجاد درگاه آنلاینی نموده است که به وسیله این می توان، سفارشات خود را در کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری به ثبت رسانید.

 

بهترین فروشندگان مفتول ضد زنگ

4

  1. سلام وقت بخیر
    از محصولات مفتول ضد زنگ خریداری کردم کیفیت بسیار خوبی داشت به شما هم توصیه میکنم از این کالا خریداری کنید

  2. در سایت خوبتون سفارش سیم مفتول ضد زنگ سفارش دادم و بسیار از خریدی که کردم بسیار راضی هستم

  3. سلام وقت بخیر سیم مفتول ضد زنگ سفارش دادم ممنون از شما کیفیتش خیلی خوب بود می خواستم ببینم تضمین داره؟

  4. مفتول ضد زنگ برای استفاده در محیط های مرطوب خیلی مفیده چون زنگ نمیزنه و در مقابل خوردگی مقاومه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما