Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت فروش سیم مفتول خشک - دی

شرکت فروش سیم مفتول خشک

سیم مفتول، از جمله وسایلی است که امروزه در صنایع مختلفی از جمله ساختمان سازی بسیار پر کاربرد می باشد. سیم مفتول خشک، با کیفیت بالایی در کارخانه ها تولید می شود. سیم های مفتول توسط فرآیند های بسیار سختی در کارخانه ها، از فلزات مختلف ساخته می شود و در مکان های بسیار زیادی کاربرد مفیدی دارند. ایران، یکی از بزرگ ترین تولید کننده های سیم مفتول و صادر کننده این محصول در خاورمیانه می باشد.

 

شرکت فروش سیم مفتول خشک

خصوصیات مفتول گالوانیزه سرد

در ایران، کارخانه های زیادی وجود دارند که اقدام به تولید سیم های گالوانیزه سرد می نمایند. فرآیند تولید این سیم ها، بسیار حرفه‌ای می باشد و مراحل متفاوتی را در کارخانه ها برای تولید می گذرانند. برای تولید سیم گالوانیزه سرد، از روشی به نام الکترولیز استفاده می نمایند. در این روش، سیم ها را در حوضچه ها بسیار بزرگی قرار می دهند و لایه‌ای از فلز روی را توسط فرآیند الکترولیز بر روی آن قرار می دهند. این روش باعث می شود که این سیم ها در برابر رطوبت بسیار بالا مقاوم شوند و دچار زنگ زدگی نشوند.

 

سیم مفتولی مسی، بسیار با کیفیت و مقاوم می باشد. همچنین سیم های گالوانیزه سرد، بسیار منعطف می باشند و مقاومت بالایی دارند. گالوانیزه کردن این سیم های مفتول، باعث می شود که دچار فرآیند خوردگی نشوند و عمر بسیار بالایی داشته باشند. از این رو سیم های گالوانیزه در قطر های متفاوتی تولید می شوند. گالوانیزه کردن سیم های مفتولی، فرآیند جدیدی است که امروزه به فراوانی استفاده می شود و توسط جریان الکتریکی، سیم های مفتول گالوانیزه سرد را تولید می نمایند.

 

خصوصیات مفتول گالوانیزه سرد

خرید عمده انواع سیم مفتول خشک

کارخانه های موجود در ایران، انواع مختلف سیم های مفتولی در جنس های مختلف را تولید می نمایند. افرادی که مدام در کار ساختمان سازی می باشند، به فراونی از این سیم ها استفاده و سیم های مفتول خشک را به صورت عمده و در تعداد زیاد از کارخانه های تولید کننده خریداری می نمایند. سیم مفتولی آبکاری شده، بسیار با کیفیت می باشند و با قیمت مناسبی در بازار فروش به خریداران محترم عرضه می شود.

 

علاوه بر تولید در داخل کشور و عرضه در بازار داخلی، این سیم های مفتولی خشک با کیفیت بالا برای صادرات آماده می شوند و به کشور های دور و نزدیک صادر می شوند. اتواع مختلف سیم های مفتولی خشک، با قطر های متفاوتی توسط خریداران محترم و به صورت عمده برای مصارف خود خریداری می شود و کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

 

به شما پیشنهاد می شود اگر می خواهید هزینه های سنگین ساختمان سازی برای شما ارزانتر حساب شود، سیم های مفتول خشک مورد نظرتان را از کارخانه های بسیار معتبر و به صورت عمده خریداری نمایید.

 

خرید عمده انواع سیم مفتول خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما