Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 40 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات انواع سیم مفتول نجاری - دی

صادرات انواع سیم مفتول نجاری

سیم مفتول نجاری یکی از ابزار هایی است که بسیار کاربردی می باشد و در تمام زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کشور ما از جمله کشور هایی است که به صادرات سیم مفتول نجاری می پردازد و این سیم مفتول به دست تولید کنندگان کشور تولید می شود که از نظر کیفیت در سطح بالاتری قرار می گیرد. این نوع از سیم ها را می توان در ساختمان ها استفاده کرد.

 

بهتر است که بدانید سیم مفتول نجاری، دارای یک ویژگی مهم است و آن این می باشد که انعطاف پذیر است و بیشتر کاربرد آن در بتن می باشد. ایران در تولید و صادر کردن انواع مختلف سیم ها جزو کشور هایی است که این محصول را با تناژ بالاتری تولید و صادر می نماید.

 

صادرات انواع سیم مفتول نجاری

آشنایی با سیم مفتول فنری

همانطور که می دانید سیم مفتول فنری یکی از ابزار های مهمی است که در زمینه های مختلف از آنها بهره می گیرند. از سیم های مفتول در زمینه های مختلفی مانند: تیرآهن و توری های مرغ مورد استفاده قرار می دهند. اگر به معرفی سیم مفتول فنری بپردازیم، باید بگوییم که یک رشته باریک از جنس فلز هستند که چند بار تاب داده شده است و نام دیگر آن سیم خشک می باشد. پس اگر نام سیم خشک را شنیدید، بدانید که منظور همان سیم مفتول فنری است.

 

در ساختار سیم مفتول از کربن به کار برده شده است؛ اما میزان موجود کربن در هر سیمی متفاوت می باشد. ممکن است در یک سیم پنجاه درصد کربن به کار رفته باشد و در سیمی دیگر بیست درصد کربن به کار رفته باشد. این میزان با توجه به استاندارد ها تعیین می شود. سیم مفتول ها دارای انواع مختلفی هستند، مانند سیم مفتول سیاه این سیم یک مزیت دارد و آن این است که تا جایی که امکان دارد، می تواند خم شود و به هر شکلی در بیاید و باز هم به شکل اول خود بر گردد؛ اما علت این ویژگی این است که از کربن کمتری در ساختار آن استفاده شده است. به علت این که این نوع سیم ها دارای روکش نیستند، به هنگام قرار گرفتن در معرض هوا آسیب می بینند و ممکن است با مرور زمان دچار زدگی شود.

 

آشنایی با سیم مفتول فنری

نکات مهم در انتخاب سیم مفتول روکش دار

همانطور که می دانید انتخاب کردن سیم مفتول روکش دار یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. انتخاب سیم باید بر اساس اصول و استاندارد باشد تا به هنگام استفاده کردن دچار آسیب دیدگی نشود. فروش سیم مفتول در همه مراکز فروش به آسانی پیدا می شود و شما می توانید با مراجعه کردن به این مراکز، سیم مورد نظر خود را خریداری نمایید. یک نکته مهم درمورد خریدن سیم مفتولی این است که جنس سیم از هادی باشد که جنس آن از نوع مس می باشد که در مقایسه کردن با آلومینیوم دارای کیفیت زیادی می باشد.

 

عامل دیگری که به هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید، سیم ها نباید دچار زدگی و یا برجستگی باشد و سیم ها از هر نظر باید سالم باشد. از دیگر عواملی که نقش مهمی در سیم روکش دار دارد این است که عایق آنها زیاد نباشد؛ چون برخی از سود جویان با زیاد کردن عایق سیم و به دنبال آن کم کردن ضخامت سیم در پی این هستند که میزان سنگینی محصول را در مقایسه با سیم های دیگری که در بازار هستند بیشتر نمایند. پس به این عامل دقت بیشتری نمایید.

 

اگر تا به حال نام سیم مفتول گالوانیزه را نشنیده‌اید و از آن اطلاعاتی ندارید، لازم است بگویم که این سیم یکی از سیم هایی است که دارای کاربرد های زیادی می باشد و نام دیگر آن سیم مفتول سفید است.

 

سیم مفتول گالوانیزه یا سیم مفتول سفید از دسته محصولات مفتولی می باشد که از گالوانیزه شدن مفتول سیاه به دست می آید. در واقع می توان گفت که گالوانیزه شدن فرآیندی است که طی آن مفتول در برابر اکسید شدن و زنگ زدن مقاوم می شود و مفتول را آماده استفاده در هر نوع آب و هوایی می کند.

 

نکات مهم در انتخاب سیم مفتول روکش دار

شاخصه‌ های بارز سیم مفتول گالوانیزه

اگر بخواهیم سیم مفتول گالوانیزه را توصیف نماییم و از ویژگی های آن صحبت کنیم، باید گفت که سیم گالوانیزه به نوعی می توان گفت که یک سیم همه کاره می باشد و کاربرد های مختلفی دارد. از ویژگی های این سیم این است که مقاومت بیشتری در برابر زدگی از خود نشان می دهد و در مقابل باران و یا گرما دچار آسیب دیدگی نمی شود. چرا به این سیم گالوانیزه می گویند؟ به این علت که از فرآیند گالوانیزه شدن سیم به وجود می آید.

 

انواع سیم گالوانیزه در بازار وجود دارد که هر کدام دارای ساختار و همچنین کاربرد متفاوتی دارند. یکی از آنها سبم گالوانیزه سرد و دیگری سیم مفتول گالوانیزه گرم می باشد که تولید هر کدام از این سیم ها با یکدیگر متفاوت می باشد. ویژگی سیم گالوانیزه سرد این است که در برابر رطوبت آن چنان که باید از خود مقاومت نشان نمی دهد؛ اما در گااوانیره گرم بر عکس سرد آن دارای مقاومت بیشتری می باشند؛ همین امر باعث می شود که دارای طول عمر بیشتری باشد.

 

از دیگر ویژگی هایی که گالوانیزه گرم دارد این است که خیلی نرم هستند و می توانند خم شوند و به هر شکلی در بیاید. این ویژگی سبب شده تا از آن برای ایجاد محافظ در حصار کردن یک منطقه از آن استفاده کنند. همچنین لازم به ذکر است که این محصول از جمله سیم هایی است که سطح آن بدون خراش می باشد و داری صافی می باشد.

 

شاخصه‌های بارز سیم مفتول گالوانیزه

مراکز فروش سیم مفتول نجاری

امروزه مراکز فروش های زیادی در سطح کشور ما وجود دارند که به فروش سیم مفتول نجاری می پردازند و شما می توانید با مراجعه به این مراکز فروش محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. مراکز فروش باید به این نکته توجه کنند که هر چقدر این محصول را با کیفیت بیشتری در اختیار مردم قرار دهند، تقاضا برای خرید بیشتر می شود و در نتیجه سود بیشتری را به دست می آورند.

 

شما می توانید با مراجعه کردن به این مراکز فروش و دیدن انواع و اقسام سیم مفتول ها، آن چه را که نیاز کار شما است را انتخاب کنید. مراکز فروش وظیفه دارند که برای شما اطلاعاتی در زمینه سیم مفتول نجاری ارائه دهند تا شما بتوانید با انتخاب کردن سیم مورد نظر خود رضایت لازم را به دست آورید.

 

مراکز فروش سیم مفتول نجاری

1

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما من در زمینه تولید سیم مفتول نجاری فعالیت دارم و از سایت شما هم خرید کردم ممنون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما