صادرات سیم مفتول روکش دار با کیفیت مرغوب

سیم مفتول روکش دار همانند توری، از پرکاربردترین ابزار و لوازم مورد استفاده در صنایع مختلف است. سیم مفتول عموما از جنس فولادی تولید می شود اما انواع توری سرندی را می توان از جنس آلومینیوم، استیل، مس و فولاد نیز ساخت. سیم مفتولی ضخیم کاربردهای گسترده ای در صنایع ساختمان سازی دارد و می توان با انواع سیم مفتول، قسمت های مختلف آرماتور را به تیرآهن متصل کرد و یا برای محصور کردن بتن ریزی مورد استفاده قرار داد.

صادرات سیم مفتول روکش دار با کیفیت مرغوب

بررسی کیفیتی سیم مفتول روکش دار

بررسی کیفیتی سیم مفتول روکش دار سیم مفتول یک محصول فولادی می باشد که در قطرهای مختلف، تولید و به بازار عرضه می شود. هرکدام از ضخامت های سیم مفتول برای کاری مخصوص مناسب هستند و در صنایع گوناگون از آن استفاده می شود. این محصول طی فرآیند کشش و نورد گرم تولید می شود و از فولاد با درصد کربن پایین به عنوان ماده اولیه برای ساخت آن، استفاده خواهد شد.

مقدار کربن به کار رفته در فولاد در کیفیت سیم مفتول تاثیر داشته و در گریدهای مختلف قرار می گیرد. از آنجایی که کاربردهای سیم مفتول روکش دار بسیار گسترده است، گاهی آن را از جنس مس هم تولید می کنند و در موارد خاص مورد استفاده قرار خواهد گرفت. کیفیت مطلوب سیم مفتول از آن جهت اهمیت دارد که نباید در شرایط محیطی مختلف، در مواجه با رطوبت، تابش مستقیم آفتاب و … دچار خوردگی یا زنگ زدگی شود.

به همین دلیل است که آن را روکش دار می کنند تا هم مقاومت سیم مفتول را افزایش دهند و هم عمر بالاتری در مقایسه با سیم مفتول های معمولی داشته باشد. سیم مفتول را به صورت گالوانیزه تولید می کنند؛ از دو روش گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد، برای این منظور استفاده می شود که نوع گرم کمی ضعیف تر است. روکش سیم مفتول، بخش مهم دیگر این محصول است که، اغلب از جنس پی وی سی می باشد.

روکش پی وی سی، در برابر خوردگی و حرارت بالا، مقاومت خوبی داشته و از سوی دیگر، اجازه می دهد سیم مفتول قدرت انعطاف پذیری مطلوبی پیدا کرده و به هر شکلی درآید.

روش های شناخت سیم مفتول روکش دار درجه یک

روش های شناخت سیم مفتول روکش دار درجه یک صنعتگران در امور متنوع و حساسی، به استفاده از سیم مفتول می پردازند. از صنایع ساختمان سازی گرفته، تا تولید قطعات و تجهیزات، همگی به نوعی با سیم مفتول در ارتباط هستند. برای شناخت سیم مفتول روکش دار درجه یک، راهکارهایی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  • جنس مغزی: بهترین نوع سیم مفتول روکش دار با استفاده از مغزی از جنس فولاد گالوانیزه تولید شده است؛ این جنس کمک می کند تا سیم مفتول مقاومت خوبی در برابر زنگ زدگی پیدا کند؛ وقتی عمل اکسیداسیون رخ ندهد، سیم مفتول دچار خوردگی نشده و مدت طولانی تری عمر می کند.
  • جنس روکش: باید روکش سیم مفتول از جنس پی وی سی باشد؛ چنین جنسی ضمن مقاومت بالا، از انعطاف پذیری مطلوبی هم برخوردار است.
  • فروشنده معتبر: فقط با خرید از فروشنده معتبر و انتخاب برند خوش نام و با سابقه، می توان اطمینان یافت سیم مفتول خریداری شده دارای بهترین کیفیت بوده و از فولاد گالوانیزه تولید شده است. خرید از برندهای نام آشنا، نمی تواند تضمین کننده دریافت محصولی درجه یک باشد.
  • برگه اطلاعات فنی: سیم مفتول باید دارای راهنمای مشخصات فنی باشد، تا خریدار با آگاهی کامل اقدام به انتخاب بهترین مدل کند. برخی از مفتول ها در اصطلاح “پخته” هستند و تحت کشش و حرارت تولید شده اند. برخی دیگر گالوانیزه شده و تعدادی از سیم مفتول ها دارای عنصر روی هستند.

خرید سیم مفتول روکش دار درجه یک

خرید سیم مفتول روکش دار درجه یک برای خرید سیم مفتول روکش دار درجه یک، بهترین راهکار مراجعه به مراکز اصلی فروش انواع سیم مفتول می باشد که در آن فروشندگان با تجربه و متعهدی به کار عرضه باکیفیت ترین انواع سیم مفتول به مشتریان، مشغول هستند. به دلیل تنوع بالایی که در انواع سیم مفتول روکش دار وجود دارد، یک فروشنده آگاه بهتر می تواند مشتری را در انتخاب درست محصول، یاری برساند.

تولیدکنندگان مطرح کشورمان به صادرات سیم مفتول روکش دار با کیفیت مرغوب، مشغول هستند. محصولات کارخانه های معتبر در این حوزه، دارای بالاترین سطح از استانداردهای ملی و بین المللی بوده که به خوبی از سوی مشتریان خارجی مورد پذیرش قرار می گیرند. صادرکنندگان موفق در این عرصه، همواره محصولات باکیفیت را با بهترین قیمت به مشتریان خارجی، عرضه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما