Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادر کنندگان انواع مفتول درجه یک سایز ۱٫۵ - دی

صادر کنندگان انواع مفتول درجه یک سایز ۱٫۵

انواع مفتول ۱٫۵ از ملزومات اساسی در ساختمان سازی مدرن به شمار می آیند. استفاده از این نوع مفتول ها متناسب با نوع و ابعاد ستون های ساختمان، می تواند متفاوت باشد. با توجه به تنوع تولید انواع مفتول درجه یک در کشور، به بررسی نمونه های پر مصرف می پردازیم. همچنین برای صادر کنندگان، چگونگی خرید عمده مفتول به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده با نرخ رقابتی را بررسی می نماییم.

 

صادرکنندگان انواع مفتول درجه یک سایز 1.5

اطلاعاتی مختصر درباره مفتول

مفتول، به نوعی سیم باریک می گویند که به دو صورت فابریک و غیر فابریک تولید و در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده می گیرد. در شیوه تولید فابریک، مفتول ها از نازک کردن میلگرد به دست می آیند و در شیوه های غیر فابریک، ماده اولیه نوعی تسمه فلزی است که طی فرآیند حرارت دادن به مفتول در ابعاد مختلف تغییر شکل می دهد.

همانطور که می دانید از انواع مفتول، برای آرماتور بندی به ویژه در سازه های بتنی استفاده فراوانی می شود. نوع مفتول، سایز و همچنین میزان به کارگیری آنها متناسب با ابعاد ساختمان و برحسب نظر مهندس ناظر بر روی پروژه تعیین می شود. به کارگیری انواع مفتول در پروژه های ساختمانی، مزیت های زیادی را به همراه دارد که چند مورد از مهمترین آنها عبارت است از:

 

  • افزایش تراکم و فشردگی بتن در پی ساختمان
  • بهتر شدن استحکام کششی بتن با به کارگیری مفتول
  • جلوگیری از انحراف ساختمان از حالت اولیه
  • قابلیت تغییر شکل بتن با استفاده از مفتول
  • افزایش مقاومت ساختمان در برابر عوامل محیطی

مفتول کششی به عنوان محصولی پر کاربرد انواع مختلفی مانند: مفتول های SAE 1006 و SAE 1008 را شامل می شوند که در تولید شبکه های توری، ساخت فنس، پرچ و میخ مورد استفاده قرار می گیرند.

اطلاعاتی مختصر درباره مفتول

آشنایی با بهترین فروشندگان مفتول ۱٫۵

مفتول با قطر ۱٫۵ میلی متر از پر کاربرد ترین این محصولات به شمار می آیند. هر چند در صنایع داخلی، تولید نمونه هایی تا قطر ۴٫۵ نیز رونق دارد. البته ضخامت بیشتر به معنی افزایش قیمت و تنوع کاربرد آنها در ساختمان سازی می باشد. مفتول ۱٫۵ فابریک، بافت بسیار نرمی دارد و اغلب به صورت کلافی عرضه می شود. عمده کاربرد این نوع مفتول، آرماتور بندی و بستن میلگرد است که در بازار به صورت وزنی و با قیمت روز به مشتریان و شرکت های مهندسی ارائه می شود.

باید خاطر نشان نماییم که به واسطه افزایش قیمت مفتول آلومینیوم و مدل های پر کاربرد در آرماتور بندی، شاهد افزایش تقاضا برای خرید مستقیم این محصولات از کارخانجات تولیدی هستیم. برای آشنایی با بهترین فروشندگان و امکان خرید عمده مفتول با قیمت کارخانه، بهره گیری از شیوه های آنلاین سفارش، یکی از بهترین راهکار های ممکن در بازار رقابتی این روز ها به شمار می آید.

 

آشنایی با بهترین فروشندگان مفتول 1.5

3

  1. سلام مطالب موجود در سایت بسیار عالی بود
    خوشحالم که زمینه صادرات تمام محصولات به کشورهای مختلف امکان پذیر شده است.موفق باشید و رستگار

  2. مفتول، به نوعی سیم باریک می گویند که به دو صورت فابریک و غیر فابریک تولید و در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما