فروشنده انواع سیم مفتول شاخه‌ای

سیم مفتول شاخه‌ای یکی از محصولات این کارخانه تولیدی است که معمولاً از جنس فولاد مرغوب و درجه یک می باشد. این موضوع  باعث ارزش هرچه بیشتر آن می شود. این مجموعه انواع مختلف سیم مفتولی را با بهترین مواد اولیه و همچنین با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار می دهد. سیم های مفتولی این فروشگاه به صورت رول های بزرگ بسته بندی شده‌اند و با سفارش مشتری در کمترین زمان به دستشان می رسد.

 

فروشنده انواع سیم مفتول شاخه ای

مزیت‌ های قابل توجه سیم مفتول گالوانیزه

سیم مفتولی با توجه به جنس آن، دارای طول عمر های مختلف است که بهترین آنها سیم مفتولی فولادی می باشد. سیم مفتولی بر اساس نحوه تولید انواع مختلفی دارد که شامل: سیم مفتولی گالوانیزه سرد، سیم مفتولی گالوانیزه گرم، سیم مفتولی فابریک و غیر فابریک، میم مفتولی سیاه، مسوار و استیل می باشد.

 

از مهمترین مزیت های سیم مفتول گالوانیزه اول این است که قیمت به صرفه و ارزان تری نسبت به دیگر سیم مفتول ها دارد و دوم این که نصب، راه اندازی و استفاده از این سیم مفتولی بسیار آسان و راحت تر است. سوم این که سیم مفتولی گالوانیزه در برابر سایدگی، خراش، رطوبت و زنگ زدن بسیار مقاوم است و در آخر این که سیم گالوانیزه دارای سطح شفاف و صافی است و می توان با اطمینان از آن استفاده کرد.

 

سیم مفتولی گالوانیزه دو نوع است؛ گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد. تفاوت گالوانیزه گرم و سرد این است سیم گالوانیزه گرم در مذابی از فلز روی غوطه ور می شود ولی سیم گالوانیزه سرد با روکشی از الکترولیز پوشیده شده و عمق مذاب در آن کمتر است و به همین ترتیب رنگ آن دو نیز با هم متفاوت خواهد بود.

 

مزیت‌های قابل توجه سیم مفتول گالوانیزه

نکات کلیدی در انتخاب سیم مفتول نسوز

همان طور که گفته شد سیم مفتولی با به کار بردن فرآیند نورد گرم تولید می شود. یکی از این نوع سیم ها، سیم نسوز است که از جنس سیلیکون بوده و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد. از ویژگی های خاص این سیم، این است که جنس روی آن از پی‌وی‌سی است که باعث دوام و طول عمر هرچه بیشتر سیم مفتولی نسوز می شود.

 

سیم مفتولی در انتقال برق قدرت و همچنین تولید تابلو های الکتریکی و تبلیغاتی به کار می رود. سیم های نسوز در وسایل و ابزار های کارخانجات فولاد و ذوب آهن کاربرد زیادی دارند. نکته مهم در انتخاب سیم های مفتولی نسوز این است که توجه شود جنس سیلیکونی داشته و روکش آن نیز محکم و با دوام باشد و همچنین علاوه بر گرما و حرارت، در برابر رطوبت و آب نیز مستحکم و مقاوم باشد که مانع از اتصالات و قطعی برق شود.

 

از ویژگی های بارز سیم های مفتول نسوز این است که در برابر آتش سوزی و حریق تا دمای بسیار بالا مقاومت می کند و همچنین آب و رطوبت را به خود جذب نمی کند. به خاطر داشتن همین ویژگی های خوب می توان با اطمینان خاطر از سیم های نسوز در برق کشی ساختمان ها، اماکن عمومی، مترو ها، کارخانجات و … استفاده نمود.

 

نکته مهمی که در زمان انتخاب و خرید سیم مفتولی باید در نظر گرفت، این است که ضخامت و استحکام سیم مفتولی مناسب با کاربرد آن باشد تا به بهترین نحو از آن استفاده شود. به طور مثال برای کار های موقتی و گذرا از سیم مفتول نازک به کار می برند، ولی در کارخانجات ذوب آهن و وسایلی که در برابر حرارت قرار دارند و در سیم کشی اماکن مهم باید از سیم مفتولی ضخیم استفاده شود.

 

نکات کلیدی در انتخاب سیم مفتول نسوز

شاخصه‌ های بارز سیم مفتول گلخانه‌ای

سیم مفتول با توجه به ضخامت آن، یکی از محصولاتی است که در ساختمان سازی نیز به کار می رود و از جمله آن می توان به تولید سیم جوش، بستن قسمت های مختلف قالب برای محصور کردن محوطه بتن ریزی و همچنین تولید فنر های گوناگون به کار می رود. از مهمترین مشخصه سیم مفتول این است که در طی فرآیند نورد گرم تولید می شود.

 

از مشخصه های سیم مفتولی این است که دارای استحکام و مقاومت بالایی است و در برابر زنگ زدن و رطوبت از خود مقاومت نشان داده و به راحتی خراب نمی شود. به همین دلیل در باغبانی، ایجاد سایبان برای گلخانه و آویزان کردن سبزیجات و میوه ها کاربرد زیادی دارد.

 

سیم گالوانیزه گلخانه‌ای دارای مقاومت و عایق خوبی در برابر سرما و گرما می باشد و برای آویزان کردن سبزیجات در گلخانه و برای بستن شاخه های انگور در تاکستان ها استفاده می شود. همچنین از این سیم برای حصار و بادگیر نیز به کار می برند.

 

سیم های مفتولی گلخانه‌ای بیشترین استفاده را در تاکستان ها و گلخانه های تولید صیفی جات دارد. سیم مفتولی گلخانه‌ای دو نوع است که شامل: سیم مفتولی نایلونی و سیم مفتولی گالوانیزه که سیم های نایلونی در برابر رطوبت، تغییرات دمایی و کود ها و مواد شیمیایی از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند. نکته قابل توجه این که سیم های نایلونی از جنس پلاستیک هستند ولی سیم های مفتولی گالوانیزه گلخانه‌ای از جنس فلز محکم و با دوام فولاد می باشند.

 

شاخصه‌های بارز سیم مفتول گلخانه ای

مراکز خرید سیم مفتول شاخه‌ای

در این مرکز فروش انواع سیم مفتول با جنس های مختلف، ضخامت متفاوت و اندازه و شکل های گوناگون وجود دارد. سیم مفتول های این فروشگاه شامل: سیم مفتول نسوز، سیم مفتول گلخانه‌ای، سیم مفتول مرغی، توری پرسی، توری گابیون، توری حصاری، سیم خاردار، توری مش و توری جوشی و … می باشند که براساس وزن و اندازه و شکل ظاهری آن قیمت های متفاوتی دارند.

 

در زمان خرید انواع سیم مفتول باید در نظر داشته باشیم که آن را برای چه منظوری خریداری می کنیم تا جنس سیم، ضخامت آن و اندازه و متراژ سیم مفتولی متناسب با نیاز ما باشد. همچنین هر چه سیم مفتولی ضخیم تر و جنس بهتری داشته باشد، قیمت خرید آن بیشتر است ولی دوام و طول عمر آن نیز مسلماً بیشتر خواهد بود و در برابر ساییدگی و زنگ زدن مقاومت می کند.

 

سیم های مفتولی ارائه شده در این مرکز از بهترین متریال بوده و توسط بهترین مهندسان صنایع طراحی و تولید می شوند و ماندگاری و طول عمر بالایی دارند و شما مشتریان گرامی می توانید سفارش های عمده و جزیی خود را با ما در میان بگذارید. در این فروشگاه اینترنتی برای مشتریان واقعی خرید سیم مفتول نیز تخفیف وجود دارد و سیم سفارش شده در اسرع وقت برایشان ارسال می شود.

 

مراکز خرید سیم مفتول شاخه ای

2

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما من در زمینه تولید سیم مفتول شاخه ای فعالیت دارم و از سایت شما هم خرید کردم ممنون

  2. سلام سیم گالوانیزه گلخانه‌ای دارای مقاومت و عایق خوبی در برابر سرما و گرما می باشد و برای آویزان کردن سبزیجات در گلخانه و برای بستن شاخه های انگور در تاکستان ها استفاده می کنم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما