Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش استثنایی مفتول خشک - دی

فروش استثنایی مفتول خشک

فروش استثنایی سیم مفتول خشک از همین حالا آغاز گشته و با استفاده از فرصتی کاملاً مناسب، می توانید این محصول را سفارش دهید. این محصول که به آن سیم نصب ثابت نیز اطلاق می گردد، دو ویژگی بارز یعنی انعطاف و مقاومت عالی را به خود اختصاص داده و کاربرد گسترده‌ای را در بسیاری از صنایع کشور پیدا کرده است. همچنین باید بگوییم یکی از بهترین انواع مفتول خشک که گزینه‌ای ایده‌آل برای انتخاب به شمار می رود، مفتول خشک استیل است که به نسبت مفتول های مسی ارزانتر می باشد.

 

فروش استثنایی مفتول خشک

همه چیز درباره مفتول خشک

مفتول خشک را می توان از مهمترین لوازم معرفی نمود که جایگاه پر رنگی را در صنایع از آن خود نموده و آن را به طور مستقیم و یا غیر مستقیم، در تولید بسیاری از محصولات مورد استفاده و کاربرد قرار می دهند. لازم به توضیح است که مفتول خشک از مدل های مختلفی تشکیل یافته و می توان دسته بندی متعددی را برای آن انجام داد.

 

در دسته بندی اول می توان از مفتول خشک فابریک و مفتول خشک غیر فابریک نام برد. در طبقه بندی دیگر، مفتول سیاه خشک و مفتول سفید خشک قرار گرفته‌اند. همچنین در گروه بندی سوم، مفتول خشک گالوانیزه سرد و مفتول گالوانیزه گرم را هم می توان ذکر نمود.

 

افزون بر این اگر بخواهیم توضیحاتی را در خصوص سایز دقیق مفتول های خشک بیان نماییم، می توان گفت که این ابزار های نازک از سایز های ۱/۵، ۲/۵، ۳ و ۴ میلی متر برخوردار بوده و در وزن های ۲۰، ۲۵ و ۵۰ کیلوگرمی نیز موجود می باشند. در تکمیل توضیحات از این محصول، لازم است عنوان نماییم که مفتول خشک از عایق پلیمری پی‌وی‌سی برخوردار بوده و دارای کاربرد های گسترده‌ای بدین شرح خواهد بود:

 

  1. تولید سیم گل فروشی، سیم آویز، توری گابیون و سیم خاردار
  2. محوطه بندی و حصار کشی
  3. قابل استفاده در تابلو برق و سیستم های توزیع کننده
  4. قابل کاربرد درون لوله های ساختمانی و صنعتیهمه چیز درباره مفتول خشک

قیمت باور نکردنی انواع مفتول خشک

اکنون فرصتی عالی در اختیار شما خریداران گرامی که به دنبال خرید مفتول خشک عمده هستید، قرار گرفته تا ضمن سفارش این محصول، از قیمت باور نکردنی مفتول خشک بهره مند گشته و خرید اقتصادی را پشت سر بگذارید. با این وجود انواع سیم مفتول خشک که بیش از همه در بازار فروش مورد تقاضا واقع شده و حال با قیمت مستقیم تقدیم حضورتان خواهند گشت، شامل این موارد شده و هر کدام از کیفیت و کارکرد عالی و ساختار استاندارد نیز برخوردار می باشد. بنابراین با انتخاب آنها محصولاتی از هر لحاظ مناسب، نصیب شما عزیزان خواهند شد:

  • مفتول استیل
  • مفتول شاخه‌ایقیمت باورنکردنی انواع مفتول خشک
1

  1. سلام وقت بخیر
    از سایت شما سیم مفتولی خشک خرید کردم بسیار با کیفیت بود همچنین قیمت مناسبی داشت.به دوستان پیشنهاد میکنم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما