فروش انواع مفتول گالوانیزه گرم در بهترین فروشگاه های ایران

فروشگاه های بسیاری، در صنعت پخش وفروش انواع مفتول گالوانیزه گرم فعال هستند. اما،در این میان فروشگاه ما به عنوان یکی از مراکز شناخته شده و مطرح درعرضه و فروش انواع مفتول گالوانیزه گرم می باشد و توانسته است با کیفیت ترین مفتول های گالوانیزه را به مشتریان خود عرضه کند. از این رو شما مشتریان محترم، برای خرید این کالا می توانید سفارش خود را در وب سایت شرکت ثبت کنید و آن را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. همچنین می توانید از سایر اجناس عرضه شده در سایت ما هم دیدن فرمایید و در صورت نیاز خریداری کنید.

فروش انواع مفتول گالوانیزه گرم در بهترین فروشگاه های ایران

توضیحاتی درباره مفتول گالوانیزه و انواع آن

توضیحاتی درباره مفتول گالوانیزه و انواع آن

مفتول گالوانیزه،با نام های دیگری نیزدر بازار شناخته می‌شود.به عنوان مثال، این محصول را با نام مفتول سفید هم عرضه می‌کنند. به دلیل کاربرد های فراوان این نوع مفتول بهتر است که برای خرید، آن را به صورت عمده تهیه کنید تا از نظر قیمت مقرون به صرفه تر شود.

معرفی انواع مفتول گالوانیزه:

مفتول گالوانیزه گرم: این نوع مفتول، در واقع مفتول سیاه حرارت داده شده است که بر اثر حرارت دادن، کربن آن به پایین‌ترین میزان رسیده و بسیار نرم و نفوذ پذیر است در واقع مفتول گالوانیزه گرم در مقابل رطوبت، زنگ زدگی و سایر شرایط جوی دارای مقاومت بسیار خوبی می باشد. از این رو می توانیم، آن را در همه مناطق جغرافیایی استفاده کنیم و قابل ذکر است که طول عمر مفتول گالوانیزه گرم بسیار بالا است و می توانیم تقریباً ۷۰ سال از آن به خوبی استفاده کنیم. مفتول گالوانیزه گرم دارای سطح صاف و براقی است که به آن قابلیت خم شدگی بالایی نیز می بخشد؛ بنابراین می‌توانیم برای توری مرغی، سیم‌ خاردار و غیره مورد استفاده قرار دهیم.

مفتول گالوانیزه سرد: این نوع از مفتول گالوانیزه، دارای سطح مقاومت کم در مقابل رطوبت و آب می باشد. در واقع به نسبت به نوع مفتول گرم دارای ضخامت روی کمتری بوده و در نتیجه زودتر زنگ می زند.

قابل ذکر است که گالوانیزه کردن مفتول، سبب می شودتا مقاومت این قطعات فلزی افزایش یابد و بتوانیم در شرایط مختلف به خوبی از آن استفاده کنیم، بدون آنکه دچار افت کیفیت شود. همچنین باید دانست که مفتول های گالوانیزه نیز نسبت به مفتول های فولادی معمولی دارای مقاومت بیشتری می باشد.

همچنین شایان توجه است، بدانید این نوع مفتول باعث می شود که مقاومت آنها در مقابل آتش سوزی هم افزایش یابد. همچنین در دمای بالا مفتول ذوب نشود و مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

روش های تشخیص گالوانیزه مرغوب

روش های تشخیص گالوانیزه مرغوب هنگامی که برای خرید گالوانیزه به بازار مراجعه می‌کنیم، باید اطلاعاتی راجع به این محصول داشته باشیم تا بتوانیم محصولی مرغوب و ممتاز را خریداری کنید. در این بخش به برخی از روش های تشخیص کالای مرغوب می پردازیم:

  1. گالوانیزه مرغوب، باید مقاومت خوبی در مقابل خوردگی داشته باشد. بنابراین هر چه میزان پوشش روی آن ضخیم تر باشد، مسلماً مقاومت آن هم افزایش می یابد.
  2. گالوانیزه مرغوب، دارای شکل پذیری مناسب و خوبی می باشد و به خوبی می توانید به آن را شکل دهیم بنابراین حتماً به این ویژگی در هنگام خرید توجه کنید.
  3. گالوانیزه با کیفیت، دارای خاصیت جوش پذیری خوبی می باشد. بنابراین حتماً به این ویژگی در هنگام انتخاب گالوانیزه توجه کنید.
  4. و…

بهترین مرکز عرضه مفتول گالوانیزه گرم در ایران

بهترین مرکز عرضه مفتول گالوانیزه گرم در ایران

مراکز معتبر عرضه مفتول گالوانیزه گرم، در ایران باید روش های متنوعی برای عرضه مستقیم و بدون واسطه این کالا در نظر بگیرند؛ تا آن را در سریع ترین زمان، با کیفیت و قیمتی مناسب به دست مشتریان برسانند؛ تا همه افراد امکان خرید با کیفیت ترین مفتول گالوانیزه را داشته باشند. در عین حال هزینه تمام شده برای هر کالادر مراکز تولید صنعتی با این روش فروش، پایین می آید. به همین دلیل این روش مورد توجه این مراکز نیز واقع شده است.

ما توانسته ایم این محصول را با روش های نوین و متخصصان داخلی همراه با دانش بومی سازی شده تولید کنیم. انواع مفتول گرم که در سایت ما ارائه شده است عبارتنداز:

  • مفتول گالوانیزه اينديوم
  • مفتول گالوانیزه اسميم
  • مفتول گالوانیزه روتنيم
  • و …

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما