Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده سیم مفتول ۰٫۵ - دی

فروش عمده سیم مفتول ۰٫۵

سیم مفتول ۰٫۵، وسیله‌ای پر کاربرد است که در مکان های مختلف استفاده های متنوع و بسیاری دارد و به عنوان یک محصول ضروری شناخته می شود. سیم مفتول کار هنری به صورت عمده و کلی، توسط تامین کننده به سراسر کشور ارسال می گردد. سایز سیم مفتول متفاوت است و قابل سفارش و خرید برای تمام مشتریان عزیز می باشد.

 

فروش عمده سیم مفتول 0.5

درباره سیم مفتول صنعتی بیشتر بدانید

سیم مفتول، محصولی صنعتی می باشد که در کارخانجات فولاد تولید می شود. این سیم از آلیاژ فولاد تولید می شود و در انواع مختلف آن با آلیاژ مس و دیگر فلزات ترکیب شده و به محصولی بسیار مستحکم تبدیل می گردد. عمده کاربرد این محصول، در صنایع ساختمان سازی و هنری می باشد. برخی از انواع این محصول منحصر به فرد مرغوب عبارت می باشند از:

  • سیم مفتول سیاه
  • گالوانیزه
  • مسی
  • پی‌وی‌سی

همانطور که می دانید انواع ضخیم این محصول علاوه بر استحکام زیاد و محکم بودن، دارای خاصیت شگفت انگیز دیگری نیز می باشد که قابلیت خم شدن است. در صنایع مختلف امکان استفاده از این محصول وجود دارد مانند: آرماتور بندی ساختمان و قالب بندی. این محصول به راحتی خم می شود و سازه مورد نظر شما را در برابر ضربه مستحکم می نماید.

 

با این وجود صحبت اصلی ما درباره نوع ظریف این محصول می باشد که بیشتر در سازه های هنری و گلسازی استفاده می شود. کار های هنری بسیار زیادی با استفاده از تابیدن این سیم به صورت حرفه‌ای تولید شده است. نوع ظریف این سیم، دارای رنگ ها و طرح های مختلف است و این مسئله انتخاب های گسترده‌ای در پیش روی شما قرار خواهد داد.

همچنین سیم نازک در ساخت زیورآلات و وسایل تزیینی کاربرد زیادی دارد و باید بدانید با وجود داشتن قطر کم، دارای استحکام زیادی است. مفتول مسی، عمده استفاده را در صنایع هنری دارد و دلیل آن انعطاف پذیری زیاد آن می باشد. از این رو این محصول دارای روکش های مختلف نیز می باشد که می تواند به خوبی در برابر شرایط مختلف مقاومت نماید.

 

درباره سیم مفتول صنعتی بیشتر بدانید

قیمت بهترین انواع سیم مفتول ۰٫۵

سیم مفتول به نسبت ضخامت و جنس، دارای قیمت های متفاوت بوده و به طور کلی دارای قیمت مناسبی نسبت به کاربرد آن می باشد. شما می توانید به صورت مستقیم این محصول را سفارش دهید و این نوید را به شما می دهیم که ما با حذف واسطه ها، می توانیم سیم را با قیمتی مقرون به صرفه و ارزان تر به شما مشتری عزیز عرضه نماییم. از این رو خریداران می توانند بسیار آسان و بدون هیچ دردسری، این محصول را به صورت عمده از فروشنده معتبر تهیه نمایند و در انواع کار های هنری و ظریف، مورد استفاده قرار دهند.

 

 

قیمت بهترین انواع سیم مفتول 0.5

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما