Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ویژه سیم مفتول ۲ متری فلزی - دی

فروش ویژه سیم مفتول ۲ متری فلزی

سیم مفتول ۲ متری فلزی، از بهترین نوع سیم های تولید شده در داخل کشور است که اغلب از جنس مس می باشد. بعضی مواقع از مواد دیگر نیز در داخل این سیم ها استفاده می شود؛ اما اکثراً درصد مس این نمونه سیم های مفتول ۲ متری بسیار بالا است و همین موضوع قدرت انتقال برق آن ها را بالا برده و موجب افزایش کاربرد های آن ها می شود.

 

فروش ویژه سیم مفتول 2 متری فلزی

شاخص کیفیت سیم مفتول ۲ متری

شاخص کیفیت سیم مفتولی به یک متقاضی، کمک می نماید تا اولویت های انتخاب این سیم ها را بهتر انجام داده و در نهایت بتواند بهترین انتخاب این سیم های مفتولی را انجام دهد. این سیم ها کاربرد های بسیار زیادی دارد و می توان گفت که استفاده از آن ها، روزانه در حال گسترش است و همچنین آشنایی با شاخص های کیفیت سیم مفتول ۲ متری بسیار مهم است.

 

اولین عامل مهم بر شاخص کیفیت سیم مفتولی، درصد مواد آن ها می باشد. لازم به ذکر است سیم مفتول از جنس فلز بوده و درصد فلز های آن بسیار مهم است؛ زیرا اگر درصد مس بالاتر از درصد فلز های دیگر بیشتر باشد، می توان گفت که قدرت انتقال برق این نمونه سیم نیز بالاتر می رود. البته مس انعطاف پذیری سیم مفتولی را نیز بیشتر می نماید.

 

اندازه و قطر سیم مفتولی نیز از شاخص های دیگری است که بر روی کیفیت این نمونه سیم ها تاثیر می گذارد. همانطور که می دانید هر چقدر قطر یک سیم مفتولی بیشتر شود، قدرت انتقال برق نیز بالاتر رفته اما انعطاف پذیری آن کمتر می شود. به این نکته دقت نمایید که برای تهیه تمام کابل های فشار قوی مفتولی، از سیم های مفتولی با قطر بالا استفاده و این موارد نیز سبب تشخیص کیفیت آنها می شود.

 

شاخص کیفیت سیم مفتول 2 متری

مراکز توزیع سیم مفتول ۲ متری

مراکز توزیع سیم مفتول ۲ متری را با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارند، به طور عمده و خرده به سراسر نقاط کشور پخش می نمایند. اصولاً پخش و توزیع سیم مفتولی به صورت عمده انجام شده و فروش ویژه سیم مفتول به روش‌ های دیگری انجام می شود که هر کدام از این روش ها، قیمتی متفاوت را ایجاد می نمایند.

 

فروش مستقیم و اینترنتی، یکی از روش های فروش بی واسطه این سیم های مفتولی می باشد که در این روش تعداد واسطه ها، هزینه های حمل و نقل و هزینه های اضافی کاهش یافته و به حداقل می رسد. از این رو این موضوع سبب کاهش قیمت سیم مفتول در بازار های کشور می شود.

 

مراکز توزیع سیم مفتول 2 متری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما