Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت انواع سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره - دی

قیمت انواع سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره

قیمت انواع سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره در مقابل تبلیغات درخشانی که برای شرکت‌ های پخش این محصول انجام می دهند، مناسب و متفاوت می‌ باشد؛ زیرا در حقیقت سیم فلزی گالوانیزه‌ای را که به بازار عرضه می‌ دارند، ممکن است آن مرغوبیت و کیفیتی که در تبلیغات دیده می‌ شود را نداشته باشد. از این‌ رو صلاح بر این است که برای انتخاب سیم فلزی گالوانیزه، به معتبر بودن برند و استاندارد آن محصول توجه نمایید.

 

قیمت انواع سیم فلزی گالوانیزه چندمنظوره

مشخصات فنی سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره

  1. اگر بخواهیم به مشخصات فنی سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره اشاره نماییم، باید بگوییم که بعد از تولید این محصول سیم‌ های فلزی دسته‌ بندی و وزن گیری می‌ شوند و به بازار عرضه می‌ شوند. هر چقدر مقدار وزن این کلاف‌ های سیمی کم باشد، متقاضیان بیشتری خواهان آن می‌ باشند. وزن قابل‌ قبول برای یک دسته سیم فلزی گالوانیزه، به شماره ۱/۵ با حدوداً ۲۰ تا ۲۵ کیلوگرم است و دسته ۲/۵ آن و یا بیشتر به‌ اندازه ۳۰ کیلوگرم دارای وزن می‌ باشند.
  2. اگر در زمان خرید سیم فلزی گالوانیزه در وزن آن دچار تردید شدید، بدانید که از مرغوبیت خوبی برخوردار نمی‌ باشد. کمبود وزن بیش‌ از حد و یا اضافه‌ وزن زیاد در سیم فلزی گالوانیزه، نشان از بی کیفیتی این محصول است.
  3. سیم فلزی گالوانیزه، از اصلی‌ ترین مصالح در ساخت‌ و ساز می‌ باشد که بسیار پر کاربرد است و برای استفاده‌ هایی نظیر آرماتور بندی و قالب‌ بندی از آن استفاده می‌ شود.

مشخصات فنی سیم فلزی گالوانیزه چندمنظوره

عرضه کنندگان برتر سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره

عرضه‌ کنندگان برتر سیم فلزی گالوانیزه چند منظوره، سیم فلزی ایرانی را با بهترین کیفیت تولید نموده و آن را به کشور های دیگر صادر می‌ نمایند که تاثیر بسزایی در تولیدات کشورمان دارد. از انواع سیم فلزی می‌ توان به سیم گلخانه، سیم قپان، سیم رابیتس، سیم اسکوپ بندی، سیم توری فنس و سیم خاردار اشاره نمود که سایز مفتول آنها متفاوت می‌ باشد.

 

یکی از کاربردی‌ ترین نکته‌ هایی که سیم فلزی گالوانیزه عهده‌ دار می‌ باشد، این است که برای حفاظت از مکان‌ ها بسیار استفاده می‌ گردد. چرا که همانطور که در مطالب قبلی خوانده‌‌اید، سیم فلزی گالوانیزه از مقاومت خوبی برخوردار می‌ باشد و برای قفس حیوانات، گل‌ فروشی‌ ها سیم ‌های آویز و برای کشاورزی بسیار کاربردی است.

 

سیم فلزی گالوانیزه، قیمت بالاتری در مقابل با سیم‌ های تهیه‌ شده از جنس آلومینیوم دارد؛ چرا که گالوانیزه، فلز پر ارزش تری به حساب می‌ آید. همچنین جنس سیم‌ های دیگر ممکن است از استیل باشند و به دلیل منعطف بودن سیم استیل، خاصیت آهن‌ ربایی ندارند.

 

عرضه کنندگان برتر سیم فلزی گالوانیزه چندمنظوره

1

  1. سلام و خسته نباشید سیم فلزی گالوانیزه مخصوص ساخت‌ و ساز می‌ باشد که بسیار پر کاربرد است و برای استفاده‌ هایی نظیر آرماتور بندی و قالب‌ بندی از آن استفاده می‌ شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما