Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 28 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت بهترین سیم آلومینیومی بدون روکش - دی

قیمت بهترین سیم آلومینیومی بدون روکش

سیم ها، فلزاتی هستند که برای انتقال برق و همچنین در بسیاری از لوازم الکتریکی کاربرد دارند. این محصولات از فلز های مختلفی مانند آلومینیوم، مس و غیره ساخته می شوند. در چندین سال اخیر به خاطر ویژگی هایی که سیم های آلومینیومی دارند، در زمینه  انتقال برق جایگزین سیم ها و کابل های مسی شده‌اند. همچنین سیم آلومینیومی، بدون روکش و روکش دار تولید می شود.

 

قیمت بهترین سیم آلومینیومی بدون روکش

آنچه درباره سیم آلومینیومی باید بدانید

سیم های آلومینیومی در مقایسه با سایر محصولات مشابه، مقاومت زیادی دارند. از این رو علاوه بر سیم کشی های ساختمانی یا استفاده در خطوط انتقال برق، در سیم کشی وسایل مهمی مانند هواپیما ها نیز از آنها استفاده می شود. یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب جنس فلز برای ساخت سیم و کابل، میزان مقاومت الکتریکی آن فلزات است که هر چقدر این مقاومت الکتریکی کمتر باشد، بهتر است.

 

احتمالاً با توجه به این که مقاومت الکتریکی آلومینیوم بیشتر از مس است، فکر می کنید با استفاده از آن افت ولتاژ داشته باشید که بهتر است بگوییم اصلاً اینطور نیست. اگر با همان اصولی که کابل مسی انتخاب می نمودید، کابل آلومینیومی خریداری نمایید، هیچ مشکلی پیش نمی آید. این نوع از سیم و کابل ها در انواع مختلفی تولید می شود:

  1. کابل آلومینیوم زمینی
  2. کابل آلومینیوم زره دار
  3. کابل آلومینیومی خودنگهدار
  4. کابل هوایی آلومینیومی

 

نکته دیگری که حائز اهمیت است، سبک بودن و وزن کم کابل ها و سیم های آلومینیونی است که در هنگام خرید، قیمت کمتری پرداخت خواهید کرد و همین امر نیز سبب می شود که این محصول کمتر دزدیده شود.

 

آنچه درباره سیم آلومینیومی باید بدانید

عرضه کنندگان انواع سیم آلومینیومی بدون روکش

در تولید سیم و کابل یکی از مهمترین موارد، قیمت تمام شده آن است. به این صورت که فلزی انتخاب شود که قیمت کمتری نسبت به بقیه داشته باشد و با مقایسه قیمت فلزاتی مانند مس و غیره با آلومینیوم، می توان نتیجه گرفت که به صرفه ترین آنها آلومینیوم می باشد. پس در تولید انواع سیم ها اعم از روکش دار یا انواع دیگر، بهترین گزینه این فلز است.

 

سیم افشان آلومینیومی و سیم بدون روکش آلومینیومی که توسط شرکت ها و تولید کنندگان کشورمان تولید می شود، به خاطر کیفیت زیاد و قیمت مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی، قابلیت صادرات به کشور های دیگر را دارد. بنابراین می توان گفت با کمی بازاریابی، می توان مشتریان زیادی خارجی را جذب محصول خود نمود.

 

سیم آلومینیومی صادراتی می تواند با کیفیت و قیمت مناسب خود، قسمت زیادی از بازار کشور های دیگر را به خود اختصاص دهد و آنها را ترغیب به خرید محصولی ایرانی نماید.

 

عرضه کنندگان انواع سیم آلومینیومی بدون روکش

1

  1. با سلام و احترام. بهترین سیم الومینیومی بدون روکش رو فقط در سایت شما پیدا میشه. ممنون از این همه کیفیت عالی که تولید میکنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما