قیمت عمده سیم مفتولی شماره ۴

یکی از انواع سیم مفتول ها، سیم مفتول ۴ است که مشخصات ویژه ای دارد و زمینه های استفاده مختلفی نیز دارد. قیمت عمده سیم مفتولی شماره ۴ با توجه به ضخامت و کیفیت این نوع سیم، مناسب و مقرون به صرفه می باشد تا امکان تهیه‌ی سیم مفتول ها برای مشتریان فراهم شود. کاربرد های فراوان سیم مفتول شماره ۴، موجب شده تا این سیم مفتول مورد استقبال قرار گیرد و در صنایع مختلف از آن استفاده شود.

 

 

قیمت عمده سیم مفتولی شماره 4

مشخصات سیم مفتول شماره ۴

سیم مفتول ها از انواع پر کاربرد ترین اقلام برای صنایع مختلف می باشند که با داشتن مشخصات مختلف و کاربرد های متفاوت، به عنوان ابزار صنعتی شناخته می شوند. انواع مختلف سیم مفتول ها در گونه های فراوانی وجود دارند. از مهم ترین ویژگی های انواع سیم مفتول ها، مقاومت و قابلیت انعطاف پذیری و نرمی این سیم ها است.

 

سیم مفتول ها در ضخامت های مختلف وجود دارند. یکی از انواع پر کاربرد ترین سیم مفتول ها، سیم مفتول شماره ۴ است. این نوع سیم مفتول، ضخیم ترین نوع آن می باشد که قطر آن ۴ میلی متر است. از کاربرد های این نوع سیم مفتول، در تولید توری حصاری می باشد. سیم مفتول شماره ۴، در قالب بدی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استحکام و دوام این سیم مفتول، از دیگر انواع بسیار بیشتر می باشد و در برابر زنگ زدگی و خوردگی، مقاومت بسیار زیاد و بالایی دارد. انعطاف سیم مفتول شماره ۴ به دلیل ضخامت بالای آن، کم تر است و با دست به راحتی شکل نمی‌گیرد. این سیم مفتول با انبر دست قابلیت فرم گیری دارد.

 

 

مشخصات سیم مفتول شماره 4

توزیع کنندگان انواع سیم مفتولی شماره ۴

تولید انواع مختلف سیم مفتول ها در بالا ترین کیفیت و با مشخصات مطابق برای به کار گیری در زمینه های مختلف، انجام می گیرد. انواع مختلف سیم مفتول ها با داشتن کیفیت عالی و اندازه های مختلف، از پرکاربردترین اقلام صنعتی می باشند.

 

توزیع کنندگان سیم مفتولی شماره ۴، بهترین انواع سیم مفتول را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه می کنند. با تهیه این سیم مفتول ها در انواع مختلف، از کاربرد های فراوانی که با داشتن مقاومت فراوان و استحکام بسیار بالا دارند، استفاده نمایید.

 

سیم مفتولی برنجی نیز، از دیگر نمونه های با کیفیت و پر کاربرد می باشد که جنس آن از برنج بوده و دوام و استحکام بسیار بالایی دارد. سایز سیم مفتولی از مهم ترین عوامل در قیمت و کیفیت آن می باشد که موجب تفاوت در نوع استفاده از آن می شود. انواع سیم مفتول به صورت عمده عرضه می شوند.

 

 

توزیع کنندگان انواع سیم مفتولی شماره 4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما