Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت عمده مفتول سیاه - دی

قیمت عمده مفتول سیاه

 مفتول سیاه، یکی از محصولات پرکاربرد در دنیای امروز می باشند که در بسیاری از مراکز به فروش می رسند. اما خرید از یک مرکز فروش معتبر، اهمیت بسیار ویژه‌ای دارد. با توجه به اینکه خرید کلی مفتول سیاه ارزانتر از خرید تکی می باشد، به همین دلیل بسیاری از افرادی که نیاز بیشتری به این محصول دارند، خرید خود را کلی و عمده انجام می دهند تا قیمت محصول با صرفه تر باشد.

 

قیمت عمده مفتول سیاه

مشخصات سیم مفتولی قالب بندی

سیم مفتولی، یکی از کاربردی ترین و پرفروش ترین انواع سیم ها است. این سیم از نظر مشخصات فنی، با انواع دیگر سیم متفاوت است که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. یکی از بارزترین مشخصات سیم مفتولی، سختی و مقاومت بسیار خوب آن در برابر سایش و کشش است. همچنین در برابر دمای بالا تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد، بسیار مقاوم هستند. به همین دلیل امروزه از این نوع سیم ها، در تولید عناصر مختلف استفاده می شود.

سیم مفتولی به دو شکل گرد و مسطح تولید می شود. انواع مختلف این سیم، بسته به محصول تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه این سیم با یکدیگر متفاوت است و بین ۱۰ تا ۱۰۰ میلی متر متغیر است.

 

سیم مفتولی خاکستری است، این رنگ در دمای بالا تغییر رنگ نمی دهد و بنابراین در بسیاری از صنایع، از جمله لوازم خانگی استفاده می شود. سیم مفتولی علاوه بر مقاومت بالا، بسیار انعطاف پذیر است. بنابراین به راحتی می توان آن را خم کرد و به شکل دلخواه شکل داد.

همچنین می توان، آن را به اندازه دلخواه برش داد و مورد استفاده قرار داد. مرکز صادرات، سیم مفتول پلاستیکی را در اندازه های مختلف و در بسته بندی هایی با وزن های مختلف ارائه می دهد. در سالهای اخیر صادرات سیم سیاه به صورت سلفون پیچ، بیشتر رونق گرفته است.

 

زیرا سیم تولید شده در ایران از نظر کمی و کیفی، در سطح بالایی قرار دارد. از طرف دیگر، قیمت های مناسب باعث شده بسیاری از مشتریان خارجی این محصول مهم و اقتصادی را خریداری کنند. به همین دلیل، مرکز صادرات با شناسایی بازارهای هدف توانسته است درآمد ارزی خوبی را به کشور وارد کند.

 

مشخصات سیم مفتولی قالب بندی

مرکز صادرکننده انواع مفتول سیاه

 

قیمت روز مرکز صادرکننده انواع مفتول سیاه در بازار ایران، معمولاً از نوسانات کمتری برخوردار است اما در حالت کلی افزایش قیمت آهن، بر قیمت مفتول کروم نیز تاثیر می گذارد. همچنین نوع رنگ به کار رفته در طرح و ابعاد سفارش داده شده نیز، در قیمت محصول تاثیر گذار می باشد. میزان و نوع خرید نیز، یکی دیگر از عوامل مهم تاثیرگذار در قیمت محصول می باشد که هر چقدر میزان سفارش بیشتر باشد.

 

خرید به صورت بی واسطه و مستقیم، از تولیدی انجام می‌شود. در این وب سایت، قیمت روز انواع مفتول کروم ارزان و سایر محصولات قرار می گیرد که شما با صرف کمترین وقت و هزینه، می توانید به محصول مورد نظر دسترسی پیدا کنید و در هر جای کشور که هستید آن را سفارش دهید.

 

مرکز صادرکننده انواع مفتول سیاه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما