مراکز توزیع سیم مفتول سیاه

سیم مفتول گالوانیزه، نوعی از گونه هایی است که در صنعت کاربرد های زیادی دارد. این محصول از گالوانیزه نمودن سیم های مفتولی سیاه، با روش های خاصی به دست می آید، دارای ویژگی هایی چون مقاومت بالا، در شرایط گوناگون آب و هوایی، عدم زنگ زدگی و جلوگیری از پوسیدگی در نقاط مرطوب می باشد. گالوانیزه شدن مفتول سیاه، آن را به رنگ سفید در آورده و همچنین میزان مقاومت و کارایی آن را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

 

مراکز توزیع سیم مفتول سیاه

پنج ویژگی مهم سیم مفتول گالوانیزه

لازم به ذکر است بدانید که ما در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با اینکه چه مواقعی سیم مفتول مسی مورد استفاده قرار می گیرد این مطلب را برای شما عزیزان ارائه دهید شما با آگاهی کامل در رابطه با استفاده از این وسیله برای خرید آن اقدام کنید و به همین دلیل به تمامی شما عزیزان توصیه می کنیم، این بخش از مقاله را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

 

یکی از مواقعی که از سیم مفتول استفاده می شود، زمانی است که تولید کنندگان زیورآلات، برای تولید زیورآلات ظریف از این محصول کاربردی استفاده می کنند تا بتوانند بهترین محصول را برای مصرف کنندگان تولید کنند. این نکته مهم را مد نظر خود قرار دهید که سیم مفتول مسی، برای رد و بدل کردن جریان برق نیست و فقط جنبه محکم‌ کاری در سیم کشی ساختمان ها را به عهده می‌گیرد.

 

یکی دیگر از مواقعی که از سیم مفتول مسی استفاده می شود، در تولید سیم های افشان می باشد، چون این محصول با داشتن استحکام مناسب، بهترین گزینه برای این امر می باشد. سیم مفتول استیل را باید در دسته سیم های بسیار مقاوم و انعطاف پذیر دانست که در صنعت دارای کاربرد های بسیاری است.

 

از مهمترین کاربرد این سیم در آرماتوربندی است و برای تثبیت کردن میلگرد ها مورد استفاده قرار می گیرد. سیم مفتول استیل در عملیات ساخت فنداسیون نیز مورد استفاده واقع می شود و چون چکش پذیری بالایی دارد و از طرفی انعطاف خیلی خوبی هم دارد، می تواند در بیشتر مواقع به عنوان تثبیت کننده، مورد استفاده قرار بگیرد. روکش های این سیم ها، در مقایسه با انواع دیگر سیم ها، از مقاومت بیشتری برخوردار است. پس می توان از آن به عنوان یک ابزار مقاوم در برابر کشش و ضربه استفاده نمود. سیم استیل را باید در گروه سیم های بسیار پرکاربرد و مقاوم شناخت.

 

 

5 ویژگی مهم سیم مفتول گالوانیزه

با کیفیت‌ترین انواع سیم مفتول روکش دار کدامند؟

ویژگی های سیم مفتول رنگی، این است که از جنس مس می باشند و نسبت به سیم مفتول های دیگر، انعطاف پذیری بالایی دارد و در زمینه ماشین آلات و تابلو برق ها که انعطاف پذیری در آنها بیشتر است، در آن مکان ها از سیم مفتول استفاده می کنند و در کل این نوع سیم مفتول ها از نظر مقاومت الکتریکی زیاد نیست و امکان دارد در متراژ های بالا، تاثیر خود را نشان دهد.

 

نوع دیگر سیم مفتول ها، سیم مفتول گالوانیزه گرم می باشد که در این روش، گالوانیزه را داغ می کنند و با حرارتی که به آن داده اند. آن را به شکل سیم مفتول در می آورند و به آن روکش اضافه می کنند که این نوع سیم مفتول ها در برابر رطوبت، خورندگی و زنگ زدگی، مقاوم می باشد و قیمت آن حدودا نسبت به خواص و کارایی که دارد، از سیم مفتول های دیگر گرانتر می باشد و این نوع سیم مفتول ها، به خاطر گران بودن قیمت، فروش بالایی نسبت به سیم مفتول ها از جنس مس ندارد.

 

 

باکیفیت‌ترین انواع سیم مفتول روکش دار کدامند؟

سه نکته در مورد سیم مفتول نسوز

در مراحل ساخت سیم مفتول گالوانیزه، فولاد بدون اکسید را در حوضی که در آن، فلز روی به صورت کاملا مذاب است، به طور کامل غلطانده می شود‌. این عمل تا جایی تکرار می شود که، از ایجاد لایه ی روی بر جداره سیم مفتولی، اطمینان حاصل شود. با این عمل بر بدنه مفتول، آلیاژی از جنس روی، تشکیل می شود. در واقع وظیفه این لایه، ایجاد حالت دفاعی از فلز پایه، در برابر نم و رطوبت و سائیدگی ها می باشد.

 

این مفتول کارایی های مختلفی دارد، حفاظت از طراحی ها و نقش هایی که اکثر شما‌، آن ها را بر روی دیوار های خیابان های شهری به کرار دیده‌اید. دیگر این که می توان از این مفتول، در حصار کشی مزارع و منازل بهره ببرید، البته این شرکت علاوه بر ساخت مفتول گالوانیزه، قادر به ساخت مفتول های مسی و آلومینیومی هم می باشد.

 

در تهیه و درست کردن این گونه مفتول، از قراضه های آلومینیومی، اینگات یا EC و شمش های تی بار، مورد نیاز است. از این مفتول ها، در کابل های مخابراتی و موارد دیگری استفاده می کنند. از دیگر تولیدات این کارخانه، کابل های مسی هستند که با توجه به ویژگی های خاص فلز مس چون، هادی و رسانای الکتریکی، قابل بازیافت بودن، انعطاف پذیری بالا، مقاوم بودن در بربر خوردگی و دلایل بسیار دیگر، سبب شده که، بهترین گزینه برای کابل های سیم کشی و برق و نیز کابل های مخابراتی و اینترنتی باشد.

 

 

3 نکته در مورد سیم مفتول نسوز

پخش کلی سیم مفتول سیاه

خرید و فروش سیم مفتول به صورت عمده از طریق نمایندگی های کارخانه انجام می شود. این نمایندگی ها در تمام شهرستان های ایران، مشغول فعالیت می باشند و سیم مفتول ساخت کارخانه های مختلف را به مشتری عرضه می کنند. عرضه سیم مفتول، از طریق سایت ها و یا نمایندگی ها به صورت جزئی و یا عمده ای صورت می گیرد. سفارش سیم مفتول، از طریق مراجعه به کارخانه و یا از طریق مراجعه به دفاتر فروش امکان پذیر است.

 

سفارش عمده ای هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارای متفعت است. قیمت سیم مفتول در این سایت ها مناسب تر و ارزان تر از خرید آزاد آن است. این سایت ها سیم مفتول را به صورت تخفیفی به مشتری عرضه می کنند. خریداران عمده ی سیم مفتول، با توجه به قیمت کمتر سیم مفتول به طور عمده، علاقه ی زیادی به خرید عمده ی سیم مفتول از این فروشگاه ها نشان می دهند. برای خرید عمده ی سیم مفتول نازک می توان به این نمایندگی ها مراجعه کرد تا سیم مفتول را به طور مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان عمده ی سیم مفتول خریداری کرد. برخی فروشگاه های آنلاین نیز با عرضه ی عمده ی به کاربران، آن ها را به خرید عمده ی اینترنتی تشویق می کنند.

 

 

پخش کلی سیم مفتول سیاه

3

  1. سلام و روز بخیر من از سایت شما سیم مفتول سیاه ی خریدم خیلی هم کیفیت خوبی داشت ممنون از شما

  2. سلام ی دیگر از مواقعی که از سیم مفتول مسی استفاده می شود، در تولید سیم های افشان می باشد، چون این محصول با داشتن استحکام مناسب، بهترین گزینه برای این امر می باشد

  3. سلام سفارش عمده ای هم برای فروشنده و هم برای خریدار دارای متفعت است. قیمت سیم مفتول در این سایت ها مناسب تر و ارزان تر از خرید آزاد آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما