Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز خرید مفتول گالوانیزه سرد - دی

مراکز خرید مفتول گالوانیزه سرد

مفتول گالوانیزه سرد نیز در بین انواع مفتول های سیمی، بسیار پر کاربرد تر و با کیفیت تر است. البته دوام و استحکام انواع گرم آن بیشتر است که به سبب مراحل سختی است که در حین تولید می گذراند. مراکز خرید مفتول گالوانیزه سرد در سراسر کشور ما گسترانیده شده‌اند و هر یک بهترین ها را به مشتریان خود ارائه می دهند. باید بدانید که طول عمر این مفتول های سرد، بیشتر است.

 

مراکز خرید مفتول گالوانیزه سرد

مشخصات فنی مفتول گالوانیزه سرد

مشخصات فنی مفتول گالوانیزه سرد را در این مقاله بر می شماریم. برخی از مشخصات مهمی که در آنها موجب ایجاد چنین کیفیت بالایی می شوند، به شرح زیر می باشند:

 1. روی پوشش خارجی آنها یک لایه روی خالص وجود دارد. همچنین بر روی آن روکشی آهنی نیز وجود دارد.
 2. ضخامت پوشش روی آن ۱۰ برابر بیش تر از انواع دیگر است.
 3. انواع گالوانیزه سرد قیمت های به صرفه تری دارند.
 4. ضخامت آنها در کل محصول یکسان است. این در حالی است که وقتی مفتول ها با روی روکش دار می شوند، در سراسر سیم ضخامت این آلیاژ غیر یکسان می باشد.
 5. مفتول ها را در این روش های صنعتی، با یک عامل فیزیکی می پوشانند. این روکش ها می توانند از روی، رنگ های ضد زنگ و یا با کیفیت ترین نوع آنها، گالوانیزه‌ای باشند.
 6. وزن آنها نیز بسیار سبک تر می باشد و به همین سبب وسایل و قطعاتی که با آنها تولید می شوند نیز قابلیت حمل و نقل بسیار ساده‌ای دارند.مشخصات فنی مفتول گالوانیزه سرد

فروش بی واسطه مفتول گالوانیزه سرد

مفتول درجه یک را برای ساخت برخی از فنس های کاربردی در فارم ها و مزارع و باغ های اطراف شهر به کار می برند. فروش بی واسطه مفتول گالوانیزه سرد، بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. این فروش بی واسطه تمام  ایران را در بر می گیرد.

 

اگر می خواهید در مرکز فروش ابزار و یراق خود پیشرفت نمایید و مشتریان بیشتری داشته باشید، می توانید این محصولات را به صورت بی واسطه در حجم های عمده خریداری و با قیمت هایی کمتر از سایر فروشگاه ها به فروش آن ها بپردازید. همچنین انواع مفتول ها را به کشور های دیگر نیز می فروشند.

 

مروزه افروش خارجی آنها سود کثیری برای این مرکز فروش بدون واسطه و مستقیم به ارمغان آوره است و سبب شهرت جهانی این محصولات گردیده است و به همین سبب نیز می توان آنها را در دسته پر فروش ترین ابزار های تولید کشور ایران قرار داد.

 

فروش بی واسطه مفتول گالوانیزه سرد

2

  • سلام، وقت شما بخیر؛
   لطفاً برای دریافت پاسخ سوالات خود، از طریق پر کردن فرم “مشاوره و سفارش”، در انتهای همین صفحه، در انتظار دریافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
   با سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما