مرکز تولید سیم مفتول استیل

سالیان سال است که در کشور ما ایران در مرکز تولید سیم مفتول استیل و تولیدی های کوچک و بزرگ نورد، به تولید سیم مفتول استیل که از پرکاربرد ترین ابزار در صنعت است، مشغول می باشند. این تولیدی ها و کارخانه ها در برند های مختلف و در قیمت های مختلف و البته در کیفیت های مختلف، سیم مفتول استیل را تولید می نمایند و می توان گفت در یک رقابت بزرگ برای سیم مفتول بهتر افتاده‌اند.

 

مرکز تولید سیم مفتول استیل

بررسی کاربرد سیم مفتول استیل

حال به بررسی کاربرد سیم مفتول استیل می پردازیم. اول از همه بدانید که سیم مفتول انواع زیادی دارد و در کیفیت ها و ضخامت های متفاوتی تولید می شوند. به همین دلیل از یک نوع سیم مفتول، نمی توانید در تمام کاربرد ها استفاده نمایید. پس به اندازه و جنس سیم مفتول و نوردی که طی آن ساخته شده است، توجه نمایید.

 • از کاربرد های سیم مفتول، می توان فنس بافی را نام برد که انواع فنس ها مانند: تور حصار، تور مرغی، سیم خاردار ها، تور پرسی و جوشی و حتی قفس حیوانات از آن استفاده نمود.
 • در غربالگری ها، گل خانه و گل فروشی ها، در خطوط انتقال قدرت، سیم آویز، برای اتصال لوستر ها و … استفاده نمود.
 • البته کاربرد سیم مفتول با سایز آنها مشخص می شود و به این طریق تعیین می گردد؛ به طور مثال از سیم مفتول ۵/۱ سایز در ساختمانی سازی به عنوان سیم آرماتور بندی استفاده می شود که کار را آسان نموده و سبب سهولت در فرآیند های پیش رو می گردد.

  بررسی کاربرد سیم مفتول استیل

قیمت خرید سیم مفتول استیل

با توجه به نکاتی که تاکنون برای شما عزیزان بیان نمودیم، می دانیم که تمام سیم مفتول استیل ها از یک خاصیت مشخص برخوردار نمی باشند، پس نمی توان برای تمام سیم های مفتولی، یک قیمت مشخص را تعیین نمود. البته با توجه به نوسانات بازار هم قیمت سیم مفتول استیل متفاوت است.

 

شما برای خرید سیم مفتول مناسب، باید به فروشندگان معتبر شهرتان سر بزنید و با بالاترین کیفیت آن را خریداری نمایید. هنگامی که فولاد در حال ساخت است و هنوز گرم است، می توان اشتباهات، کثیفی فولاد و عیب های سیم را برطرف نمود؛ اما از زمانی که سرد شود دیگر امکان آن که بتوانید آن را تغییری بدهید، نیست.

 

پس در زمان تولید هنگامی که هنوز گرم است، به آن توجه داشته باشید. از سیم ۵/۲ میلی متر، برای قالب بندی در ساختمان استفاده می شود. همچنین از سیم ۳ و ۴ میلی متر برای کشاورزی و صنایع دیگر استفاده می شود. در حقیقت هزاران کاربرد برای آن موجود است.

 

قیمت خرید سیم مفتول استیل

2

 1. باسلام، این سیم های مفتول استیل به صورت جزیی هم قابل خرید هست؟ ارسال به شهرستان هم دارید و چند روزه به دستمون میرسه؟

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما