مرکز عرضه سیم مفتول آهنی

تمام تلاش مرکز عرضه سیم مفتول آهنی، بر این اساس است که این اجناس را با کیفیت بسیار مناسب، در اختیار صنایع مربوطه قرار دهد تا رضایت صنعتگران به طور کامل جلب شده و بتوانند از این اجناس، در صنایع مربوطه نهایت استفاده را داشته باشند و به این ترتیب گام بلند در جهت پیشرفت صنایع کشورمان برداشته خواهد شد.

 

 

مرکز عرضه سیم مفتول آهنی

مشخصات مفتول گالوانیزه درجه یک

نام دیگر سیم گالوانیزه، سیم نصب ثابت می باشد. این سیم یک سیم تک رشته ای می باشد که فلز هادی آن، از جنس مس است و عایق به کار رفته آن نیز ترکیبی از پلیمر پی وی سی است. از لحاظ فیزیکی و مکانیکی، سیم مفتولی ضد زنگ، یک سیم بسیار منعطف می‌ باشد و به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد، در صنایع مختلف مورد استقبال خیل عظیمی از افراد واقع می ‌شود.

 

اما مقاومت بسیار بالایی نیز برای این سیم در نظر گرفته شده که می ‌تواند آن را، به عنوان یک گزینه خیلی ویژه در صنعت تبدیل کند. کابل هایی که از این سیم تشکیل می شوند، قیمت بیشتری نیز نسبت به کابل های دیگر در بازار دارند؛ زیرا جنس اصلی تشکیل دهنده این سیم از مس است که طبیعتا از سایر مواد اولیه مانند آلومینیوم گران تر می باشد.

 

لازم به ذکر است که خواص مکانیکی و فیزیکی این سیم مفتول خشک، به نسبت سایر سیم های موجود در بازار، خیلی دیرتر تغییر می‌ کند و به همین دلیل اولویت توزیع کنندگان برای توزیع این کالا ها، سیم مفتول خشک است. از مفتول گالوانیزه درجه یک، در صنایع مانند تابلو سازی، ساختمان سازی، امور تجاری و فنی و…. استفاده فراوانی می شود.

 

 

مشخصات مفتول گالوانیزه درجه یک

خرید آسان سیم مفتول آهنی

عرضه مستقیم سیم مفتول خشک، بهترین روش، برای عرضه این اجناس تخصصی است. فراموش نکنید که خرید آسان سیم مفتول آهنی، باید به روش ‌هایی انجام شود که افراد از بابت کیفیت آنها خیالشان راحت باشد، این نیز در مورد سیم مفتولی سفید کاملا صدق می کند؛ زیرا این کالا در صنایع مختلف از مصارف بسیار زیادی برخوردار است و در عرضه مستقیم شما با هسته اصلی و مرکزی تولید و توزیع کننده این آشنا سر و کار دارید.

 

به این ترتیب درصد زیادی از نرخ نهایی برای شما کسر گردیده خواهد شد و همچنین از بابت درجه کیفیت محصول مورد نظر نیز، خیالتان راحت خواهد بود. به این ترتیب دو فاکتور اصلی که شما با آن سر و کار دارید برای شما متحقق خواهد شد و از این بابت خیالتان راحت خواهد بود. عرضه مستقیم نه تنها فقط برای سیم مفتول خشک، بلکه برای کلیه اجناس موجود در بازار، یک روش بسیار ایده آل می باشد.

 

خرید آسان سیم مفتول آهنی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما