Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
نمایندگی تولید مفتول صنعتی - دی

نمایندگی تولید مفتول صنعتی

مفتول صنعتی، دارای رشته هایی می باشد که به یکدیگر تابیده شده‌اند و در صنعت کاربرد فراوانی دارد. نمایندگی تولید مفتول صنعتی با ساخت انواع مفتول، شما را در ساخت محصولات کارخانه یاری می دهد؛ زیرا این محصول در صنایع یخچال سازی، کابینت سازی، ریلی و غیر کاربرد دارد. پس می‌توان از آن به عنوان یک جزء کلیدی در محصولات مختلف نام برد.

 

نمایندگی تولید مفتول صنعتی

آشنایی با انواع مفتول

همانطور که گفتیم، مفتول انواع مختلفی دارد که می‌توان از آن نام برد: مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه، مفتول مسوار و غیره. هر کدام از این مفتول ها در صنعت، کاربرد های فراوانی را دارا می باشند. یکی از انواع مفتول، مفتول سیاه می باشد که دارای اندازه های مختلفی است.

شایان ذکر است که مفتول سیاه در صنایع قالب بندی، بسته بندی کشاورزی، عایق‌بندی کاربرد دارد. در واقع وزن مفتول سیاه با توجه به وزن بسته و به نوع کار و توانایی و قدرتی که دارد، فرق می کند. مفتول سیاه به خاطر این که راحت‌ تر جابجا شود، مانند یک کلاف پیچیده در می آورند. شایان ذکر است که قیمت مفتول سیاه با توجه به قطر آن متفاوت می باشد.

 

یکی دیگر از انواع مفتول، مفتول گالوانیزه است. همچنین مفتول گالوانیزه به دو صورت گرم و سرد موجود می باشد. در مفتول گالوانیزه سرد، فلز روی با کمک آبکاری با برق بر روی سیم کشیده می شود؛ اما در مفتول گالوانیزه گرم، سیم مفتول سفید به روش گالوانیزاسیون داغ، حرارت می‌بیند و سپس روکش می شود. از این مفتول گالوانیزه گرم می توان به عنوان مفتول سیاه نام برد.

 

از انواع دیگر مفتول، مفتول مسوار می باشد که با گذراندن چند مرحله حاصل می شود؛ یعنی فرآیند چربی زدایی و زنگ‌زدگی این محصول، به وسیله سولفات مس روکش می‌ شود.

 

آشنایی با انواع مفتول

سفارش عمده مفتول صنعتی

مرکز ما تولید کننده و توزیع کننده محصولات مفتولی در ایران می باشد. در همین راستا می توانید سفارشات عمده را در زمینه مفتول از ما بخواهید. لازم به ذکر است شرکت ما، یکی از برترین و معتبر ترین گروه های صنعتی در این زمینه می باشد و همین باعث شده است که به کشور های دیگر نیز صادر شود.

 

شایان ذکر است که مفتول پلی کربنات، یکی از تولیدات این مرکز می باشد که با هدف کمک به ایجاد پنجره های ضد گلوله لنز های مقاوم در برابر شکست به کار می‌ رود. امروزه از این محصول استفاده های فراوانی می شود؛ به طوری که به صورت عمده سفارش داده می شود.

 

پس اگر به دنبال مفتول با کیفیت و با قیمت مناسب می باشید و اگر می خواهید که محصولات کارخانه شما دارای مقاومت بیشتر باشند، مشتری از محصول رضایت داشته باشد و فروش شما بیشتر شود، حتما از ما سفارش بگیرید. همچنین مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید.

سفارش عمده مفتول صنعتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما