Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
نمایندگی عرضه سیم مفتول آهنی - دی

نمایندگی عرضه سیم مفتول آهنی

یک محصول فولادی که با مقطع عرضی به طور معمول از ۴/۰ تا ۴ میلی متر و با استفاده از فرآیند نورد گرم تولید می شود، سیم نامیده می شود. سیم معمولاً از فولاد کم کربن ساخته می شود. به عبارت دیگر هر گرید، حاوی مقدار مشخصی کربن و سایر عناصر آلیاژی است. این محصول به دلیل طیف گسترده‌ای از سیم های تولید شده، کیفیت های مختلفی دارد.

 

سیم فولادی می تواند همان سیم خام، سیاه یا در بعضی موارد گالوانیزه باشد. از این رو شرکت ما، نمایندگی عرضه سیم مفتول آهنی را بر عهده دارد و این محصول را با قیمت خوبی به بازار توزیع می نماید.

 

نمایندگی عرضه سیم مفتول آهنی

درباره کارایی سیم مفتولی چه می دانید؟

سیم گالوانیزه با گالوانیزه سیم سیاه بدست می آید. همچنین از این نوع سیم ها می توان در محیط های مرطوب استفاده نمود. سیم گالوانیزه به دو روش گالوانیزه گرم یا گالوانیزه سرد تولید می شود. سیم گالوانیزه گرم، کاملاً یکپارچه و روشن است و به طور کلی می توان گفت که کیفیت سیم گالوانیزه سرد از کیفیت سیم گالوانیزه گرم، پایین تر است.

 

در فرآیند گالوانیزه سرد، سیم مانند سایر محصولات فولادی تولید شده توسط فرآیند گالوانیزه سرد، سیم سیاه با استفاده از الکترولیز پوشش داده می شود. در این حالت عمق گالوانیزه کمتر از گالوانیزه گرم است. شکل ۴ سیم گالوانیزه سرد و گرم.

 

سیم ضد زنگ، نوع دیگری از سیم فولادی است. در واقع این نوع سیم مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد. قیمت سیم استیل ضد زنگ از سیم مشکی یا سیم گالوانیزه بالاتر است. امروزه اصولاً محصولات فولاد ضد زنگ، قیمت بالاتری نسبت به محصولات فولاد کربنی دارند. بنابراین استفاده از سیم فولاد ضد زنگ، در مکان هایی است که هیچ گزینه مهندسی و اقتصادی به جز استفاده از این نوع محصولات وجود ندارد.

 

سیم مفتولی ضد زنگ را سیم بی سیم نیز می نامند. دلیل این نامگذاری این است که محصولات فولاد ضد زنگ به دلیل آرایش خاص بلوری، خاصیت مغناطیسی ندارند و آهنربا را به خود جذب نمی کنند. همچنین در مورد کاربرد های سیم نمی توان به یک نتیجه کلی رسید. در حقیقت به دلیل انعطاف پذیری این محصول، کاربرد های زیادی برای سیم مفتولی سفید در نظر گرفته شده است. همچنین محدوده مواد سیم، کاربرد های آن را معمول تر می نماید.

 

موارد زیر معمولاً در لیست برنامه های سیم استفاده می شود و بسته به نوع سیم، ممکن است محدودیت هایی داشته باشد. به عنوان مثال هنگامی که از طناب سیم برای بستن موقت قالب استفاده می شود، دیگر نیازی به انتخاب طناب سیم گالوانیزه نیست. با توجه به تولید پرس مش، نمی توان از سیم های بسیار نرم با ضخامت کم استفاده نمود و به همین ترتیب متناسب با کارایی آن باید به نوع سیم نیز توجه شود.

 

لیست زیر رایج ترین کاربرد های سیم را نشان می دهد:

تولید انواع تور ها از جمله تور های حصاری، پرندگان، گابیون، توری و توری تولید سیم خاردار های خطی و حلقوی به صورت سیم تخت یا سیم خاردار مربوطه متصل به آن قسمت های مختلف قالب را برای پوشش منطقه بتن ریزی بپوشانید و قسمت های مختلف روشنایی را ببندید و خرگوش های گالوانیزه را بپوشانید.

 

درباره کارایی سیم مفتولی چه می دانید؟

شرکت بازرگانی سیم مفتول آهنی

شرکت بازرگانی سیم مفتول آهنی ما، این محصول را با بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه به سراسر کشور توزیع و پخش می نماید. همچنین کیفیت خوبی دارد که به کشور های دیگر آسیایی و اروپایی نیز صادرات می شود. از این رو جهت اطلاعات بیشتر درباره قیمت نهایی این محصول و نحوه صادرات آن، می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

شرکت بازرگانی سیم مفتول آهنی

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما