Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
واردات انواع سیم مفتول استیل - دی

واردات انواع سیم مفتول استیل

سیم مفتول استیل، برای رفع نیاز های بیشماری طراحی و تولید شده‌اند. این سیم با سایز های متفاوت در صنایع مختلفی کاربرد دارد. همچنین جنس آنها با هم متفاوت بوده و هر کدام از فلز جداگانه‌ای ساخته شده‌اند. در واقع نوع طلایی آن از جنس مس بوده و برای رسانای برق استفاده می شود و نوع سفید آن از آلیاژ های دیگری چون آلومینیوم و استیل ساخته شده‌اند که کاربرد های دیگری دارد. امروزه این سیم جوش ها از کشور های دیگر نیز وارد می شوند و مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است این واردات از طریق سایت های اینترنتی انجام می شود.

 

واردات انواع سیم مفتول استیل

مشخصات مفتول سیاه با کربن بالا

سیم مفتول استیل درجه یک، براق است و از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و در تولید انواع پیچ ها و میخ ها استفاده می شود. همچنین برای پرچ کردن پلاک ماشین و دیگر احتیاجات کارایی دارد و برای تولید وسایل و تزیینات داخل آشپزخانه، این مفتول را به کار می برند.

 

همچنین برای تهیه لوازمی دیگر مانند: قفسه پرندگان، توری های حصیری و … استفاده می شود و بسیار پر رونق و درآمد زا است. این مفتول دارای کربن و نیتروژن است و از براقیت و زیبای خاصی برخوردار است. در حقیقت این محصولات پس از تولید در کارخانه ها برای درست کردن وسایل دیگر، آنها را به کارگاه های های تولیدی انتقال داده و وسایل زیبا و تزیینی درست نموده و در سایت ها معرفی می نمایند. امروزه برای تهیه این مفتول ها و وسایل ساخته شده با آن، می توان در سایت های اینترنتی جست و جو و کالای مورد نظر را انتخاب نموده و آن را به روش اینترنتی خریداری نمود که این قیمت، بسیار کمتر از بازار بوده و نیازی به حضور در محل خرید نیست.

 

 

مشخصات مفتول سیاه با کربن بالا

توزیع انواع سیم مفتول استیل

توزیع انواع سیم مفتول صادراتی استیل، از جنس درجه یک این محصول است و آن را برای ارسال به دیگر کشور ها و بازار های خارجی بسته بندی می نمایند. این سیم مفتول های استیل با ذکر نام و مشخصات و همچنین قیمت تولیدی آن، در سایت ها گذاشته می شود و تمام مردم سراسر جهان می توانند این کالا را به صورت اینترنتی خریداغری نموده و کالا را درب متزل تحویل بگیرند و بهای کمتر را پرداخت نمایند.

 

خرید عمده این محصول، برای کارگاه های ساخت وسایل آشپزخانه و قفس های پرندگان است. آنها از مفتول سفید استیل را به عنوان مواد اولیه تهیه می نمایند و بر روی آن کار کرده و‌ محصولات جدیدی را روانه بازار می نمایند. هنگامی که این سیم ها را می سازند، آنها را در سطل های روی ذوب شده می اندازند و روی آن یک لایه پوششی قرار می گیرد تا این مفتول دچار زنگ زدگی نشود و در مکان های مرطوب هم قابل استفاده باشد. همچنین بعضی از انواع آن نرم بوده و قابلیت انعطاف دارد.

 

توزیع انواع سیم مفتول استیل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما