Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/hexoagen/public_html/simfelezi/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
کارخانه تولید مفتول سیاه آنیل شده - دی

کارخانه تولید مفتول سیاه آنیل شده

هنگامی که در فلزات با فرآیند های سرد و گرم کردن تغییر ایجاد می نمایند، به اصطلاح می گویند محصول را آنیل نموده‌اند. مفتول سیاه آنیل شده از پر طرفدار ترین محصولات مفتولی است که کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف دارد. همچنین به دلیل نرمی زیاد و استحکام زیاد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه تولید مفتول سیاه آنیل شده، این محصولات را در اندازه های مختلف با ضخامت متفاوت به بازار عرضه می نماید.

 

کارخانه تولید مفتول سیاه آنیل شده

مشخصات فنی مفتول سیاه آنیل شده

مشخصات فنی مفتول سیاه آنیل شده به شرح زیر است:

  1. روش آنیل شده به دو صورت انجام می شود که آنیل انباشته و آنیل پیوسته هستند.
  2. هر کدام از این روش ها، مزایا و معایب خود را دارند. یکی از عیوب روش انباشته، این است که بسیار وقت گیر است و مدت زمان زیادی لازم دارد.
  3. یکی از عیوب روش پیوسته نیز این است که سرمایه زیادی لازم دارد و هزینه بر است.
  4. از مزایای روش آنیل پیوسته، این می باشد که با سرعت زیادی انجام می شود و در زمان صرفه جویی می شود.
  5. از مزایای آنیل انباشته نیز این است که با کمترین هزینه انجام می شود؛ ولی در کل آنیل پیوسته بهتر است و معمولاً به این روش عملیات آنیل را انجام می دهند.
  6. آنیل کردن برای منعطف و نرم کردن محصول به کار می رود و استحکام آن را کم می نماید.
  7. مقاومت و ضربه پذیری محصول را افزایش می دهد. همچنین رسانایی و انتقال الکتریکی محصول را افزایش می دهد.

    مشخصات فنی مفتول سیاه آنیل شده

عرضه بی واسطه مفتول سیاه آنیل شده

فروش محصولات مفتولی، به صورت جزئی و کلی انجام می شود. مفتول بسته بندی با اندازه و ضخامت متفاوت به فروش می رسد که با توجه به اندازه و ضخامتی که دارد، قیمت متفاوتی دارد. امروزه فروش به صورت مستقیم و بی واسطه و غیر مستقیم انجام می شود.

 

عرضه بی واسطه مفتول سیاه آنیل شده به دلیل حذف واسطه ها و سود آنها، از نظر قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تر است. سفارش به این صورت است که از هر جای ایران که باشید، قادر به تهیه ی آنها خواهید بود و محصولات با کیفیت و مرغوب را به صورت هوایی و یا زمینی برای شما ارسال می نمایند.

 

سیم های مفتول سیاه آنیل شده، مواد اولیه تولید مفتول گالوانیزه هستند‌. روش آنیل کردن بیشتر برای فولاد انجام می شود؛ ولی برای فلزاتی مانند مس و آلومینیوم و برنج نیز امکان پذیر است. بعضی از این مفتول ها از جنس نقره هستند. مفتول نقره خالص نسبت به سایر مفتول ها، قیمت بالاتری دارد و کیفیت بیشتری برخوردار است.

 

عرضه بی واسطه مفتول سیاه آنیل شده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما