قیمت مفتول گالوانیزه گلخانه در معتبرترین مرکز پخش

مفتول دارای انواع مختلفی می باشد که برای مصارف صنعتی بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌ گیرد و یکی از نمونه‌ های این محصول مفتول گلخانه می‌ باشد که از قیمت‌ های متفاوتی برخوردار است. قیمت مفتول گالوانیزه گلخانه در معتبرترین مرکز پخش آن با توجه به کیفیت و نوع محصول و متراژ خریداری شده آن تعیین می گردد و نمونه های مرغوب و درجه یک، از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.

قیمت مفتول گالوانیزه گلخانه در معتبرترین مرکز پخش

تفاوت مفتول گالوانیزه گلخانه با سیم گالوانیزه گلخانه در چیست؟

تفاوت مفتول گالوانیزه گلخانه با سیم گالوانیزه گلخانه در چیست؟ مفتول گالوانیزه و سیم گالوانیزه دو نوع محصولات فلزی می باشند که در بسیاری از صنایع مختلف مانند گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام از آنها از ویژگی های متفاوتی برخوردار خواهند بود. در این بخش از مقاله به تفاوت مفتول گالوانیزه گلخانه با سیم گالوانیزه گلخانه اشاره خواهیم کرد تا با معرفی این دو محصول بتوانید به تفاوت بین آنها پی ببرید.

 1. مفتول های مختلف گالوانیزه که تولید می شوند، از لحاظ متراژ با سیم گالوانیزه متفاوت خواهند بود، به گونه ای که سیم های گالوانیزه در متراژهای بالا و حدود 180 متر تولید می شود، در صورتی که مفتول گالوانیزه از متراژ پایین تری خوردار بوده و نهایت متراژ آن در حدود 27 متر می‌ باشد.
 2. تفاوت دیگر این دو محصول، در مقاومت حرارتی آنها می باشد به نحوی که سیم گالوانیزه در برابر حرارت از مقاومت و انعطاف پذیری بالاتری برخوردار می باشد، در مقابل مفتول گالوانیزه از انعطاف پذیری کمتری برخوردار است.
 3. سیم گالوانیزه عمدتاً از مشتقات نفتی به دست می آید و این عامل سبب می شود تا از مقاومت بسیار بالایی در برابر نم، رطوبت و مواد شیمیایی و سایر فاکتورهای مختلف دیگر برخوردار باشد و مفتول های گالوانیزه در ترکیبات خود دارای اورانیوم نیز می باشند که می تواند بر کیفیت آنها تأثیر گذارد.
 4. سیم گالوانیزه از انبساط حجمی و سطحی بالاتری نسبت به مقتول برخوردار بوده و این عامل نشان دهنده مقاومت حرارتی بالای این محصول می باشد.
 5. سیم گالوانیزه در برابر تغییرات دمایی محیط مانند سرما و گرما بسیار مقاوم بوده و به عنوان نوعی عایق عمل می‌ کند و از خراب شدن پوشش پلاستیکی در گلخانه جلوگیری به عمل می آورد.

بررسی مفتول گالوانیزه از نظر استحکام

بررسی مفتول گالوانیزه از نظر استحکام مفتول گالوانیزه در صنعت کشور از کاربردهای بسیار زیادی برخوردار می باشد و به عنوان یکی از محصولات بسیار کاربردی به شمار می رود که به صورت نورد سرد یا گرم تولید گردیده و دارای انواع مختلفی می باشد. مفتول گالوانیزه از نظر استحکام دارای ویژگی های بسیار خوب و قابل قبولی است چرا که این محصول با استفاده از آلیاژهای مختلف و با حرارت مستقیم و تحت شرایط آزمایشگاهی مناسبی تولید می گردد و این عامل سبب می‌ شود تا مفتول نامبرده از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد.

در بررسی‌ هایی که بر روی مفتول گالوانیزه از نظر استحکام صورت گرفته مشخص شده است که این محصول به دلیل دارا بودن اصطکاک کم و استحکام بالایی که دارد، از ویژگی‌ های بسیار خوبی برخوردار است. از مهم‌ ترین ویژگی های این محصول می‌ توان به این موارد اشاره کرد:

 • مقاومت بالا در برابر نم و رطوبت
 • سازگاری بسیار خوب با شرایط آب و هوایی و شرایط جوی گوناگون در شهرها و نقاط مختلف کشور
 • مقاوم در برابر حرارت
 • انعطاف پذیری مناسب
 • مقاومت بالا در برابر ساییدگی
 • مقاومت در برابر درجه حرارت های بالا و آتش سوزی
 • طول عمر بالا

بازار پخش مفتول گالوانیزه گلخانه در شگفت انگیز ترین کیفیت

بازار پخش مفتول گالوانیزه گلخانه در شگفت انگیز ترین کیفیت مفتول گالوانیزه گلخانه به دلیل مصرف بسیار خوب و کاربردهای متنوعی که دارد، سبب شده است تا با کیفیتی بسیار عالی و تضمین شده، به فروش برسد که این عمل می‌ تواند بر تفاوت قیمت آن با نمونه‌ های با سطح کیفی پایین نیز تأثیر گذارد.

بازار پخش مفتول گالوانیزه گلخانه در شگفت انگیزترین کیفیت، آماده فروش مستقیم و بی واسطه این محصول با بهترین کیفیت در سراسر کشور می باشد و آماده ارسال آنها در شهرها و نقاط مختلفی از کشور است و آنها را به صورت اینترنتی و از طریق این وب سایت نیز به فروش می رساند.

1

 1. سیم مفتول گالوانیزه در سایت شما مقاومت و استحکام بالایی داره و از سطح کیفی خوبی برخوردار است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما