مراکز تولید مفتول سفید فلزی

سیم مفتول سفید به دلیل کاربرد و نقش های مهمی که در زندگی روزمره ما و البته شرکت ها و صنایع ایفا می نماید، همیشه به شدت مورد توجه عموم قرار گرفته است و جزو ملزومات کشور به حساب می آید. از آن جایی که در سال های اخیر تقاضا برای خرید این نوع سیم ها روند صعودی به خود گرفته است، دولت مجبور شده است تا بر تعداد مراکز تولید مفتول سفید فلزی در کشور بیفزاید تا بتواند به راحتی سیم های مفتول را به دست متقاضیان برساند.

 

مراکز تولید مفتول سفید فلزی

بررسی کاربرد مفتول سفید فلزی

اگر بخواهیم در خصوص کاربرد سیم مفتول سفید اظهار نظری داشته باشیم، می توانیم بگوییم که نوع کاربرد این سیم ها متناسب با نوع سیم مفتول تعیین می شود. در واقع در خصوص انواع سیم مفتول می توانیم بگوییم که در حال حاضر معروفترین این نوع سیم ها، شامل سیم مفتول مسی و سیم مفتول آلومینیومی است که هر کدام یک از این سیم ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. همچنین هر کدام تحت یک شرایط خاص می توانند به کار گرفته شوند و قابل استفاده به جای همدیگر نیستند. به طور مثال در جاهایی که بحث مقاومت در برابر ساییدگی و خرابی مطرح است یا افراد به دنبال این هستند که سیم مفتولی را انتخاب نمایند که مقرون به صرفه تر است، می توانند از سیم مفتول آلومینیومی استفاده نمایند.

 

همچنین اگر افراد به دنبال این هستند تا جریان برق به راحتی و سریعتر عبور نماید و با مشکلات احتمالی روبرو نشده و همینطور در مصرف برق صرفه جویی شود، می توانند از سیم مفتول مسی استفاده نمایند.

 

بررسی کاربرد مفتول سفید فلزی

محل فروش مفتول سفید فلزی

اگر بخواهیم در خصوص محل فروش مفتول سفید اظهار نظری داشته باشیم، می توانیم این طور بگوییم که در حال حاضر این سیم ها از دو طریق به فروش می رسند که این دو راه عبارت هستند از:

 

در راه اول افراد می توانند با مراجعه به مراکز های خرده فروشی در محل زندگی خود که اقدام به عرضه سیم مفتول سفید می نمایند، سیم مورد نظر خود را تهیه نموده که به دلیل نقش واسطه‌ای این مرکز ها، افراد باید بودجه بیشتری را برای خرید سیم ها در نظر داشته باشند. از جمله مرکز هایی که در این دسته قرار دارند، می توان به مغازه های کوچک الکتریکی در شهر های خود اشاره داشت.

 

در راه دوم افراد قادر هستند با مراجعه به مراکز ها عمده که در نقاط خاصی از کشور ها موجود می باشد، سیم مفتول را تهیه نموده و از آن جایی که در این نوع خرید هیچ گونه واسطه‌ای وجود ندارد، افراد قادر هستند سیم را با قیمت مناسب تری تهیه نمایند؛ اما از معایب این نوع خرید این است که افراد باید حجم بالایی از سیم ها را به صورت یک جا خریداری نمایند. به همین علت بیشتر مراکز خرده فروشی، این نوع خرید را در دستور کار خود قرار می دهند.

 

 

محل فروش مفتول سفید فلزی

3

  1. مطالبی که در مورد سیم مفتول سفید فلزی در سایت بیان کردید بسیار سودمند و کاربردی بود. متشکرم از مجموعه دی و همچنین سایت پرطرفدارتون

  2. سلام و قت بخیر. برای تولید این سیم ها باید کارگران از دستکش های خاص استفاده کنند؟ به دست آسیب وارد نمیکنه؟

    • سلام سرکار خانم دهقان، وقت شما بخیر؛
      لطفاً برای دریافت پاسخ سوالات خود، از طریق پر کردن فرم “مشاوره و سفارش”، در انتهای همین صفحه، در انتظار دریافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
      با سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما